Portál CINCINK je tady pro prodejce nemovitostí i kupující

Je tomu jenom pár měsíců, co byl spuštěn reaitní portál CINCINK. Přesto je mezi lidmi čím dál známější. Návštěvnost mu roste a lidé si jej chválí. Něco takového totiž na českém trhu doopravdy chybělo.

Jedna zaměstnankyně Komerční banky došla k závěru, že na českém trhu chybí nějaký portál, který by sdružoval veškeré informace o prodejích a koupích nemovitostí. Kde byste našli na jednom místě inzeráty, teoretické informace i rady odborníků? Donedávna ještě nikde. Nyní vám je nabízí férový realitní portál, nový startup, který má za sebou silného partnera v podobě Komerční banky. On je vlastně nenabízí. On vám je servíruje přímo na zlatém podnose.

Nejde jen o další inzertní portál

Pokud jde o koupi či prodej bytu a domu, nejdůležitější jsou pochopitelně inzeráty. Prodáváte-li, potřebujete někam vyvěsit nabídku. Kupujete-li, chcete si nabídky prohlížet. Proto i tohle na portálu CINCINK najdete. Čeká vás zde inzerce zdarma a zdarma si inzeráty můžete také procházet. Když se zaregistrujete, máte navíc možnost nastavit si hlídací kočku, která vás upozorní na nové inzeráty odpovídající zadaným požadavkům.

Nejdříve se trochu vzdělejte

CINCINK má svou Wiki, na které najdete spoustu zajímavých článků, jež by vás měly zajímat, jestli vás čeká prodej či koupě bytu. Dozvíte se například, zda je lepší koupit nemovitost od majitele či přes realitku, jak zvládnout splácet úvěr, jaké argumenty vám pomohou prodat i bez slevy a mnoho dalšího. Nechybí ani vysvětlení nejčastějších smluvních pojmů týkajících se prodeje nemovitostí.

Nechte si doporučit odborníky

Portál CINCINK si klade za cíl spojovat. Spojovat kupující s prodávajícími, ale rovněž obě tyto skupiny s odborníky, kteří jsou při procesu prodeji nemovitosti zapotřebí. Už nebudete muset zvlášť hledat odhadce ceny nemovitosti, právníka, technického inspektora na ověření stavu nemovitosti nebo fotografa, který vám připraví fotky pro špičkový inzerát. CINCINK vám doporučí ty nejlepší, domluvíte si je všechny na jednom místě, a ještě za velmi dobré ceny. Na portálu totiž sbíráte kredity za registraci, koupi či zveřejnění inzerátu a tyto kredity vám posléze zajistí nižší ceny služeb.

Začněte s online průvodcem

Tak. Nyní už všechno víte, nicméně kde máte začít? Nejlepší bude otevřít si online průvodce, kterého portál CINCINK nabízí. Ten vám doporučí správný postup – o čem byste se měli informovat, co nachystat a udělat. Díky němu na nic nezapomenete a vaše životní investice či prodej proběhne v pořádku.

CINCINK toho nabízí ještě více, než zde bylo zmíněno. Pomůže vám například s vyřízením hypotéky. Všechny další funkce a možnosti můžete prozkoumat sami. Stačí se registrovat, a kdyby vám cokoliv nebylo jasného, volejte či piště. CINCINK má dobrou podporu od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin.