Polystyrenové kazety na strop jsou rychlé řešení, jak vylepšit bydlení

Naše bydlení je často kompromisem. Nemáme na to, abychom se pustili do komplexní rekonstrukce, někdy bydlíme v pronájmu, nebo prostě řešíme dílčí problémy, jakými bývají nevzhledné části stropu či to, že není dobře zaizolovaný. Pro tyto účely skvěle poslouží stropní polystyrenové kazety.

Kazety na strop jej udělají estetickým

Staré poškozené stropy s nehezkou omítkou, mnohdy i stropy v paneláku s dilatačními spárami, potřebují esteticky vylepšit. Natáhnout nový strop je náročnější práce. V paneláku obvykle zkusíme pouhou malbu. Ta ale nezakryje dilatační spáry, navíc snadno opadává. Rady s aplikací krycích pásek před výmalbou jsou sice skvělé, ale výsledek nebývá zcela dokonalý. Obvykle je pak přemalování pásky pořád vidět. Řešením jsou kazety na strop, které překryjí jakékoliv vady, a dokonce je nemusíte ani malovat. Můžete si je rovnou koupit v barvě, která vám bude vyhovovat.

Hezké i funkční

Polystyrenové kazety jsou ražené, zpěněné a extrudované obklady o velikosti 500×500×7 mm. Kromě dekoračních vlastností též zateplují strop, takže pomáhají šetřit náklady na topení. Nabízí se v několika dekorech, od poměrně jemných struktur, až po ornamentální vzory. Záleží na vás, který si zvolíte. Dokonce je máte možnost rovněž kombinovat.

Nezapomeňte na polystyrenové lišty

Pro dokonalý výsledek je důležité též perfektní zakončení obkladu v rozích. Polystyrenové lišty mohou jinou barvou opticky oddělit strop od zdí. Současně celý obklad stropu designově pozvednou. Zakryjí se i případné křivé či jinak poškozené rohy.

Kazety na strop a polystyrenové lišty z Lotobox.eu

E-shop Lotobox.eu nabízí stropní polystyrenové kazety i polystyrenové lišty v nadstandardní kvalitě. Lze si je pořídit rovnou barvené do mnoha odstínů, takže vás čeká pouze jejich nalepení. Výhodou proti konkurenci je, že jsou barevné i po stranách, takže celkovou kompaktnost nekazí nenabarvené boky, pokud nám kazety k sobě nepřilnout zcela dokonale. Cena kazet je velice ekonomická, snadno se aplikují a výsledek je skutečně vynikající.