Penzion Pod Mořským okem v srdci Jeseníků

Ubytování Jeseníky

Hvozdy lesů, údolí utopená v ranních mlžných oparech, strmé hřebeny s horskými loukami, rychle pádící bystřiny i klidná lesní jezírka. Jeseníky jsou hory náladové, jedno, a to stejné místo bude cítit stokrát jinak. Místo, kde se jednou vyhříváte v záplavě zlatavých slunečních paprsků, Vám příště nechá tvář ošlehat horskými větry. Můžete se probudit do jasného dne a pod modrou oblohou stoupat k vrcholům nebo pozorovat těžká olověně zbarvená mračna věštící déšť. Každý den, každý zážitek je jiný a jedinečný. Když vyrazíte za vůní buchet z místní pekárny a projdete pár uliček, dostanete se na okraj Karlovic, kde se na kopcích rozprostírají louky a přechází v les. Začnete stoupat pěšinou vzhůru, vesnička se Vám za zády ponoří do údolí a tráva se pomalu změní v mech. Ještě pár krůpějí potu na čele a zastávek s vyhlídkou na okolí, než Vás úlomky břidlice dovedou k jezírku v bývalém lomu. Hluboké a temné Mořské oko Vám oplatí pohled, odpočinete si nad hladinou, sníte buchty a můžete pokračovat k dalším dobrodružstvím.¨

U nás v penzionu můžete lenošit pohodlně v posteli v peřinách i na zahradě v trávě pod jabloní. Když Vás ráno vzbudí vůně kávy, pod nohami zavržou dřevěné schody a bosky vykročíte do hebké trávy nastavit tvář rannímu slunci, je jen na Vás jaké dobrodružství u nás prožijete. Můžete se stát objevitelem a bez map a pěšin hledat zákoutí všemi zapomenutá nebo cestovat na stánkách oblíbené knihy z pohodlí houpací sítě a snít si voňavé sny. Můžete hledat barvy duhy na květech okolních luk nebo zdolávat kopce a za odměnu si užívat výhledy na údolí. A když večer ulehnete do peřin, nebudete se moct dočkat, co Vám přinese další den.

U nás se nebudete cítit jako doma, u nás se budete cítit jako na magickém místě. Na místě, kde příroda prostoupí každý Váš den a udělá ho výjimečným.