Osobní zkušenosti s poptávkovým serverem ePoptávka

V posledních několika měsících kvůli pandemii onemocnění COVID-19 si spousta řemeslníků, podnikatelů i poskytovatelů služeb stěžuje na výrazný pokles poptávek. Pokud i vás zasáhla koronavirová krize, nevzdávejte se jen tak snadno, využijte všemožné nástroje, jako jsme to udělali i my.

S bratrem máme truhlářskou dílnu, nicméně přišli jsme o spoustu zakázek. Vzdát se však snu, který jsme budovali několik let, jsme se rozhodně nechtěli, a proto jsme se začali ohlížet po nějakém zdroji, jenž nám přinese poptávky a další zakázky. Narazil jsem na poptávkový server ePoptávka, k němuž jsem byl ale zpočátku skeptický.

ePoptávka spojuje dodavatele se zákazníky

Služba zprostředkovává kontakt mezi dodavateli a poptávajícími, přičemž poptávající nemusí zdlouhavě vyhledávat firmy a řemeslníky, protože je mají na serveru rozdělené podle oboru podnikání. Zkušenosti s ePoptávka mám velice pozitivní. Sice jsem jako dodavatel musel zaplatit poplatek, nicméně jsem si říkal, že když to nezkusím, tak nebudu vědět, jestli to funguje. V dnešní době se podnikatelé chytají každé šance, aby vydělali nějakou korunu, a my nejsme výjimkou.

Poptávající mohou službu využívat zdarma. Během prvního měsíce jsme měli už dvě nové zakázky díky tomuto serveru. Vytvořili jsme si totiž atraktivní profil, popsali jsme, co všechno děláme. Dali jsme tam odkaz na své stránky, zveřejnili e-mail a telefon. Stejně tak procházíme jednotlivé poptávky, abychom poptávajícím nabídli své služby. Snažíme se odpovědět vždy co nejpřesněji a nejdetailněji.

Co všechno ePoptávka nabízí?

Necháváme si na e-mail zasílat nové obchodní příležitosti. Vždy, když se tedy na serveru objeví nějaká poptávka v našem oboru, ihned dostaneme upozornění, a tak na ni můžeme reagovat. Čím dříve, tím lépe.