Originální oblečení si může díky potisku vytvořit každý

Originalita je dnes velmi nedostatkovým zbožím. Platí to nejen o kultuře, ale i o módě. Dnešní konfekce je od sebe často k nerozeznání, což je pro mnoho jedinců, kteří chtějí v tomto ohledu alespoň trochu vynikat, problém.

Patříte-li do této stále širší skupiny lidí, můžete si buďto nechat oblečení ušít u krejčího, což bude drahé, nebo zvolit cestu potisku.

Domácí práce nikdy nebude lepší než ta profesionální

Možná vás to trochu překvapí, nicméně tričko s vlastním potiskem si můžete klidně vytvořit i u sebe doma. Jen budete potřebovat vhodné vybavení. Nejde však o nic speciálního. PC už má dnes doma víceméně každý a tiskárnu jakbysmet. Pak už vám stačí ke štěstí jen grafický editor, potažmo nažehlovací papír do tiskárny.

Ze všeho nejdřív si udělejte v grafickém editoru nápis či obrázek, o kterém si myslíte, že by vašemu tričku, případně jinému druhu oblečení slušel. Pak už ho jen vytiskněte na nažehlovací papír a ten potom následně přežehlete na vybraný textil.

Když budete pracovat opravdu svědomitě a opatrně, mělo by se dílo podařit. Problém s domácí výrobou bývá obvykle jinde, a sice v odolnosti. Zatímco profesionálně provedený potisk dokáže vydržet bez ztráty kytičky klidně i řadu měsíců, případně dokonce let, vaše dílo začne dostávat povážlivé trhliny již po jednom jediném vyprání.

Nechcete-li tak opakovat výše zmíněný proces každý týden, je lepší investovat pár stovek a pořídit si originálně potisknuté oblečení u opravdových profesionálů.

Vhodný dárek

Vzhledem k tomu, že i ve specializovaném obchodě máte možnost vykouzlit grafiku dle svého gusta, nemusíte se obávat nutnosti použít některý z nabízených motivů. Díky možnosti vytvořit na textil prakticky cokoliv, můžete takto vyrobit dárek i pro své milované. Jedná se stále o relativně levný, avšak pěkný dárek, co dokáže potěšit.