Kde pořídit rashguardy pro bojové sporty?

Velkou spoustu sportů lze provozovat v tričku a kraťasích či legínách, nepotřebujete nutně žádné speciální oblečení. Faktem však je, že s tím speciálním oblečením to jde prostě lépe. A každý sport vyžaduje něco jiného.

Zatímco třeba na atletiku je praktické mít upnuté oblečení, které při pohybu nepřekáží, na hokeji či fotbale oceníte zase trochu širší dres, jenž není přímo na tělo. A jaké sportovní dresy se nosí pro bojové sporty?

Rashguardy pro MMA, BJJ a další bojové sporty

Pro bojové sporty se tradičně nosí rashguardy, jakási speciální trička častokrát s dlouhým rukávem, ale mohou být i s krátkým. Tato trička úplně původně nosili surfaři jako ochranu před spálení slunečními paprsky. I v bojových sportech se vlastně používají proti spálení, ale tentokrát proti spálení kůže od soupeře.

Rashguardy bývají vyrobené částečně z elastické tkaniny, aby dobře seděly na těle. Bývají hrubší, aby se jen tak neroztrhly. A hlavně příjemné. V některých sportech se používají jako vrstva pod kimono.

Nechte si vytvořit rashguardy pro váš tým na míru

Kde rashguardy pořídit? Obraťte se na DDsport, společnost, která už přes 30 let dodává dresy pro bojové sporty a všechny další sporty, na které si jen vzpomenete. Používá propracované materiály a střihy, díky nimž budete při tréninku i zápase ve 100% pohodlí.

Rashguardy od DDsport drž na těle, nepřekáží při sparingu, zahřívají svaly a zlepšují v nich krevní oběh. Vůbec největší výhodou nákupu u DDsport však je, že se můžete dohodnout na libovolném designu. V případě potřeby vám ho připraví tým grafiků. Tiskne se sublimačním potiskem, který je velmi odolný a umožňuje libovolný počet barev.

Každá zakázka je u DDsport archivována, není problém v budoucnu přiobjednat třeba jen jeden jediný kus – třeba kdyby se k vám do týmu přidal nějaký nový člen. Dresy jsou vyráběné ve velmi krátkém čase, doba dodání se pohybuje do 2 týdnů.