Online Hra Zdarma Anocris: Dokážeš se stát vládcem Egypta?

Online hra zdarma Ancoris
Video k online hře Anocris

Přesuň se z moderního světa 21. století do starověkého Egypta před 3 000 lety. Zažij rozkvět oblasti kolem Nilu, založ vlastní osadu a vybuduj z ní velkolepou civilizaci, k níž budou se závistí vzhlížet ostatní města! Troufneš si?

Nová vzrušující online hra Anocris je jako dělaná pro milovníky starověkého Egypta. Postavíš si v ní svou osadu, a pokud se ti podaří dostat mezi nejlepší, staneš se mocným faraonem. Podporovat tě budou bohové jako Ra nebo Horus, ale jen v případě, že je budeš pravidelně oslavovat!

Budování i boje, nejlepší musíš být ve všem

Anocris je budovatelská strategická hra, jejímž cílem je vybudovat pokročilou civilizaci. Začneš od malé bezvýznamné osady a ne každému se ji podaří proměnit ve významné místo. Možná právě ty jsi ten vyvolený, kdo má na to stát se faraonem!

Nestačí pouze budovat město, je třeba také bojovat, bránit se proti nepřátelům a kočovným jezdcům. Vedle města tedy budeš muset tvořit i silnou armádu.

Online hra zdarma Anocris
Online hra zdarma Anocris

S kamarády budeš silnější

Čím více vás bude hrát, tím budete silnější. Ve hře Anocris lze totiž budovat aliance, tedy spojenectví s dalšími hráči – faraony. Když se spojíš s kamarády, máte šanci vytvořit silné impérium, jež bude prakticky neporazitelné. Nezapomeň tedy o hře říct také svým kamarádům.

Online hra, která jen tak neomrzí

Online hra Anocris je lákavá ze dvou důvodů. Tím prvním je tematika Egypta. Přesuneš se do úplně jiného světa, dozvíš se mnoho o Egyptě a o tom, jak fungoval tehdejší život. Druhým důvodem je pestrost hry. Jen tak neomrzí, protože jak se osada rozvíjí, přichází stále nové a nové výzvy. Grafika je solidní, a i když možná nepůsobí úplně nejmoderněji, dost vystihuje atmosféru Egypta.

Herní prostředí v češtině

Hra Anocris pochází od německé společnosti Lionmoon, ale je k dispozici v celé řadě jazyků včetně češtiny. Pokud si však budeš chtít procvičit angličtinu a naučit se některé výrazy vztahující se ke starověkému Egyptu v angličtině, není problém.

Pro start hry si stačí vymyslet hráčské jméno, zadat e-mailovou adresu a heslo. Staneš se novým egyptským faraonem?