Obraz na plátně je ideálním osobním dárkem

Vymyslet originální, přitom však osobní dárek, který by obdarovanému ukázal, jak moc pro vás znamená, je občas problém. Díky moderním technologiím však nyní můžeme naše nejbližší obdarovat dekorativním předmětem, který je nejen velmi osobní, ale také ohromně dekorativní. Jedná se o obraz na plátně, vytvořený pomocí moderních tiskových technologií z fotografií, které budou obdarovanému připomínat šťastné okamžiky jeho života.

Jak vzniká foto obraz na plátně

Základem těchto populárních dekoračních obrazů je speciální malířské plátno, tisk je uskutečněn pomocí moderních tiskáren vybavených různobarevnými inkousty, které dokáží na plátně vykouzlit nádherný obraz. Oproti běžným foto tiskárnám, které používají pouze 4 barevné inkousty, se při tisku obrazů na plátno používá barev mnohem více, až 12. Díky tomu je výsledný obraz mnohem krásnější a živější. Použité pigmenty navíc prakticky nestárnou. Foto obraz tak vydrží po generace, aniž by na něm bylo vidět působení času.

Obraz na plátně je dárek vhodný pro jakoukoli příležitost

Pokud jste pozváni na oslavu narozenin, svatbu či jinou příležitost, při které je vhodné oslavence obdarovat, stačí z vašeho archivu fotografií vybrat takovou, která bude obdarovanému připomínat hezké okamžiky jeho života, a poté ji odeslat do specializovaného studia, kde vám z ní vyrobí foto obraz na plátně. Rodiče a prarodiče jistě potěší obrázky jejich dětí či vnoučat, k výročí svatby je zase skvělým dárkem obraz vyrobený na základě některé ze svatebních fotografií. Pokud se jedná o oslavu vašeho blízkého přítele, jistě máte v zásobě spoustu skvělých fotografií ze společně strávených chvil.

Namísto nevhodného dárku, který obdarovaný nikdy nevyužije, darujte mu raději obraz, který mu navždy bude připomínat, jak moc vám na něm záleží.