Nosiče lyží a snowboardů vám umožní cestovat pohodlněji i s menším autem

Jakmile se chystáme na lyže, zdá se nám nejmenším i to největší auto. Je vám líto, že nejde nafouknout? Pletete se. Ono totiž nafouknout jde, a to velice snadno. Pomohou vhodné nosiče na lyže a snowboardy.

Nosiče lyží a snowboardů jsou nyní s posezónními slevami

Větší auto je velká investice a neekonomické je i z hlediska spotřeby. Špatně se s ním parkuje. Možná by vás též čekalo zvětšování garáže. Jak ale do vašeho automobilu naložit čtyřčlennou rodinu, kufry na dovolenou, a ještě výbavu na sníh? Pořiďte si vhodné nosiče lyží a snowboardů, které jak už jsme naznačili, s nadsázkou doslova nafouknou vaše auto. Můžete je nakupovat těsně před sezónou, nebo dokonce v sezóně. Ale pokud na hory pravidelně jezdíte a víte, že nepůjde o zbytečnou investici, lze je nakoupit i v posezónních výprodejích. Ty nejdete i nyní v specializovaném e-shopu Filsonstore.cz.

Nosiče lyží vybírejte vždy uzamykatelné

Cestování s nosiči lyži je bezpečné i praktické. V naprosté většině případů jsou nosiče lyží uzamykatelné, takže se nemusíte bát auto někde odstavit a nechat jej bez dozoru. Jsou skutečně uzamčeny bezpečně. V případě nehody nehrozí, že v interiéru automobilu neupevněné lyže někoho poraní, nebo způsobí dokonce velice vážný úraz. Interiér nebude přecpaný zavazadly a výbavou na lyže. Lyže nemusíte složitě vybalovat, ani balit po celodenní lyžovačce, kdy jste promrzlí a chcete si co nejdříve sednout do vyhřátého auta. Do nosiče se upevní zcela bezpracně.

Nosiče snowboardů jsou již standard

Možná jste zůstali pouze u lyží, ale pokud máte děti, je to již spíše snowboardová generace. Naštěstí výrobci rychle pochopili, že nosiče snowboardů jsou nutnost, a tak jsou dnes již naprostým standardem. I snowboardy je totiž mnohem praktičtější a jednodušší upevnit na nosič, a ne je vozit v interiéru. Pojďte udělat právě nyní výhodný posezónní nákup na Filsonstore.cz.