Nažehlovačky a nažehlovací záplaty oživí vaše oblečení

stará žehlička

Pokud jste si koupili jednobarevné tričko, neboť vám perfektně sedí a je z kvalitního materiálu, ale stále máte pocit, že mu něco chybí, vsaďte na nažehlovací aplikace. S jednoduchým a všedním oblečením dokážou doslova divy a vy tak okamžitě vystoupíte z davu. Nikdo nebude mít stejný módní kousek jako vy.

Vyhrajte si

Aplikace nažehlovačky je velice snadná. Několikrát ji přejedete žehličkou a do 15 vteřin pevně drží na svém místě. Tyto hot fix nažehlovací obrázky lze aplikovat na bavlnu, len i jemnější materiály, jimiž jsou silon a hedvábí. Tímto způsobem si vytvoříte vlastní originální design nejen oblečení, ale též tašek, povlaků na polštářky, batohů nebo penálů. Ze široké škály vzorů a motivů si vyberou jak děti, tak dospělí. Nažehlením obrázku tvoření nekončí. Popusťte uzdu své fantazii a motiv doplňte ručně malovaným obrázkem fixami na textil nebo ho zkombinujte s nažehlovacími kamínky.

Když se stane nehoda

Zejména u dětí platí, že jim nové oblečení v původním stavu moc dlouho nevydrží. Hlavně na tričkách a teplácích se záhy objevují dírky a nevypratelné skvrnky. V takové chvíli nemusí mířit oblečení do koše. Ani nemusíte hned investovat do nákupu oblečení nového. Stačí si pořídit nažehlovací záplaty a tyto malé defekty elegantně zakrýt. V mnohých případech bude tričko vypadat ještě lépe než původně. Nažehlovačka mu dodá zábavný šmrnc.

Myslete na bezpečnost

Nažehlovací obrázky v reflexní variantě jsou velmi dobrou pomůckou při pohybu na veřejných komunikacích při snížené viditelnosti. Snadno s nimi ozdobíte bundu, mikinu, vestu či kalhoty. A rozhodně se nejedná o žádné nudné motivy. Malé děti uvítají roztomilá zvířátka, sluníčka, smajlíky, květinky, srdíčka a dinosaury, odrostlejší děti si mohou oblečení doplnit stylovým otiskem chodidla nebo dlaně.