Kvalitní přírodní kamen ozdobí i vaši zahradu. Kde ho ale pořídit?

Stěna z přírodního kamene

Přírodní kámen skvěle ozdobí i vaši zahradu. Citlivé spojení přírody s industriálním stylem dává dohromady dokonalý výsledek, který vám budou závidět široko daleko. V tomto článku vám proto ukážeme, jaké vlastně máte možnosti a kde si takový kámen vůbec pořídit.

Stěna podle vašich představ

Kamenné obklady patří mezi nejlepší způsoby, jak můžete váš venkovní prostor pozvednout na zcela novou úroveň. Obkladový kámen od společnosti BIRO-D s.r.o vyniká vysokou odolností i před často se měnícím počasím, jednoduchou instalací a vzhledem, který si můžete sami vybrat. Volit přitom můžete nejen z různých kamenů, ale také jejich tvarů.

Prohlédněte si referenční fotografie kamenných obkladů a zjistěte, jestli se právě na vaši zahradu bude hodit břidlice a travernin v hrubém stavu, nebo raději vsadíte na precizně opracované pásky jiné horniny. Vámi vybraný kámen pak společnost na základě vašich požadavků upraví do úhledného tvaru. Vsadit přitom můžete na klasiku v podobě pravidelných pokládek, nebo si pohrát s nepravidelnými tvary, pokusit se napodobit skalní stěnu nebo využít tloušťky obkladových pásků. Výběr je jen na vás.

Elegantní chodník

Podobně funguje i kamenná dlažba. Na první pohled by se sice mohlo zdát, že se kameny do zahrady hodí především pro pochůzkové cestičky a jako vizuální ozdoba, opak je ale pravdou. Některé kamenivo z nabídky BIRO-D s.r.o. totiž můžete využít i jako příjezdovou cestu. Vysoká odolnost zvolené pokládky zajistí, že vaše cesta vydrží dlouhá léta bez jakéhokoliv poškození.

Právě díky spojení odolnosti a unikátního vzhledu dlouhodobě patří okrasné kamenivo mezi nejoblíbenější způsoby výzdoby venkovních prostor. Jestliže si tedy i vy chcete nechat vyzdobit vaši zahradu, kontaktujte BIRO-D s.r.o pro více informací o prodeji přírodního kamene. Vybírejte z široké nabídky kamenů pro obklady, dlažby nebo pro kameny a nechte si zboží doručit po celé České republice.