Mobilní domky pro nezapomenutelnou dovolenou

Tento rok nebyl jednoduchý pro nikoho z nás, a proto se všichni už nemůžeme dočkat po právu zasloužené dovolené. Ale jak si užít dovolenou bez davů turistů, přeplněných hotelů, ale hlavně bezpečně a bez stresu? 

Mobilní domky

Slyšeli jste už o dovolené v mobilním domku? Tato varianta se stává více a více oblíbeným způsobem, jak trávit dovolenou netradičně. Vychutnejte si soukromí jen pár kroků od panenské pláže, která láká k plavání či potápění. 

Naplánujte si dovolenou dle svých představ. 

Ubytování v mobilním domku

Nemusíte se bát, že by vaše dovolená v kempu v domku byla nudná či jednotvárná. Kempy a luxusní resorty nabízí nespočet možností. Zázemí s průzračně modrými bazény, restaurace nabízející místní pokrmy a pochutiny i sportovní vybavení všeho druhu. 

Sníte o projíždce na kole při západu slunce, či chcete relaxovat při golfu? Přátelský personál vám rád zapůjčí vše potřebné vybavení a poradí s cestovatelkými tipy. Vaše děti se také nudit nebudou, díky sportovnímu vyžití a bohatému animátoskému programu. 

Samožrejmostí je 24h recepce, která vám ochotně pomůže s jakýmkoliv problémem. 

Milovníci horského vzduchu

Moře vás neláká? Nevadí, myslíme i na vás. Na českém trhu dovolených v mobilním domku si můžete kromě slunečné dovolené v Chorvatsku či Itálii, vybrat také Madarsko, Rakousko či Slovinsko.

Milovníci dobrodružství a adrenalinu si mohou vychutnat návštevu vodopádů, dlouhé výšlapy či projíždku hor na horských kolech. Samozřejmostí je zapůjčení veškerého sportovního vybavení.

Váš čtyřnohý kamarád tentokrát doma zůstávat nemusí. I když v hotelu nejsou domácí mazlíčci vítáni, do mobilhome si vašeho chlupatého kamaráda můžete vzít bez obav.

K dispozici jsou také psí cvičiště.

Tak už víte kam letos pojedete?