Mezi školní bufety, které připravují kvalitní a zdravá jídla, patří úspěšné ReFresh Bistro

Časy, kdy byla nutnost stravovat se ve školní jídelně pro mnoho dětí učiněnou noční můrou, jsou naštěstí dávno pryč. Kvalita kuchyně se ve školách obecně výrazně zlepšila, v drtivé většině případů je možnost výběru obědů z několika variant, přibývají i školní bufety, které kromě teplých jídel nabízejí i nejrůznější svačinky a nápoje. Právě takovým školním bufetem je i ReFresh Bistro.

ReFresh Bistro se rozvíjí raketovou rychlostí

ReFresh Bistro je moderní koncept školních bister. Mladá společnost, která zahájila svou činnost v roce 2017, velice rychle rozšiřuje síť svých provozoven. V současné době jich provozuje na celém území republiky 18 a v nejbližší době navýší jejich počet o dalších 17 školních bister. Celkově tak bude na začátku nového školního roku působit již na 35 školách. A to i navzdory koronavirové krizi, která ReFresh Bistro zasáhla stejně tvrdě jako drtivou většinu ostatních stravovacích zařízení a způsobila mu nemalé ztráty. Vždyť jen hodnota zásob, které bylo nuceno odepsat, přesáhla 2,5 milionu Kč. ReFresh Bistro však dokázalo s dodavateli dojednat podmínky splácení tak, aby mohlo pokračovat ve své činnosti. A zároveň se mu podařilo získat investiční úvěr na financování dalšího rozvoje.

Čím je ReFresh Bistro výjimečné?

ReFresh Bistro připravuje pro strávníky z řad žáků, studentů, učitelů a rodičů studené i teplé pokrmy a nápoje. Pečlivě vybírá kvalitní suroviny a upřednostňuje čerstvé potraviny. A nejen to. Bez obtíží si poradilo i s pamlskovou vyhláškou, která pro mnohá školní bistra představuje v podstatě neřešitelný problém. ReFresh Bistro využívá čipové karty, díky kterým pokladna okamžitě zjistí, zda je možné studentovi prodat i méně zdravé produkty. Pro urychlení provozu navíc ReFresh Bistro zavádí samoobslužné pokladny, díky kterým zvládne během přestávek uspokojit ještě větší počet zákazníků.