Koncové měrky se dají zakoupit i v sadách

Ve výrobním průmyslu je kladen důraz především na přesnost, která jde ruku v ruce s kvalitou. Pokud chcete snížit výrobní náklady, je nezbytné eliminovat zmetkovost. Právě z daného důvodu se vyplatí investovat nejen do kvalitních měřidel, ale také kalibrů pro kontrolu hotových výrobků. V následujících řádcích se zaměříme konkrétně na koncové měrky, které nachází široké uplatnění.

Uspokojit zákazníky vysokou kvalitou je někdy nadlidský výkon. Jakmile to ale dokážete, získáte kladné reference, které vám přinesou další a další zakázky.

V kovovýrobě je přesnost zásadní

Precizní zpracování je v kovovýrobě velice důležité, zejména jestli vyrábíte prvky určené pro montáž zařízení – automobilů, tramvají, letadel, jízdních kol, dopravních prostředků a podobně. Pro výrobu je proto nezbytné mít měřidla, která vám pomohou s přesností. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství možností – koncové měrky, posuvná měřítka, hloubkoměry, mikrometry, úhloměry, výškoměry a podobně.

Objednejte si vše přes internet

Koncové měrky jsou velice důležité. Slouží totiž k nastavování a kalibraci měřidel. Znát je můžete také pod názvem Johanssonky a jsou k dostání ve dvou třídách přesnosti (nula a jedna). Vyrábí se z oceli i keramiky. Záleží na tom, jakou variantu preferujete vy. Velmi žádané jsou především sady koncových měrek, které mohou být 31, 87 i 103dílné. Zakoupit se dají i samostatně, a to do rozměru 1 000 mm.

Jestliže si chcete objednat sady koncových měrek přes internet, podívejte se do nabídky společnosti Michovský-TOOLS s.r.o., která je má skladem. V e-shopu tohoto výrobce najdete kromě jiného i další měřidla a kalibry určené zase ke kontrole již hotových výrobků. V případě zájmu vám dodá dokonce i kalibrační listy z akreditované laboratoře.