Kožený obal na Kindle je skvělým vánočním dárkem

Čtečky spatřily světlo světa právě proto, abychom si je mohli všude nosit s sebou místo neskladných knih. Kdo je ovšem zvyklý hodit čtečku do batohu nebo kabelky, ten na ni potřebuje také dobrý obal, aby se jen tak nepoškodila. A dobrých obalů na Kindle je na českém trhu opravdu málo.

modrý obal na čtečnu amazon kindle

Pokud začnete v českých obchodech shánět obal na Kindle, všimnete si, že velkou část nabízených produktů tvoří přeprodeje z Číny. Kvalitní produkt aby člověk pohledal.

Kupte kožený obal od českého výrobce

Výjimkou jsou kožené obaly od české firmy Voyage. Říká se, že nejlépe se uplatní podnikatelské nápady, jimiž řešíte něco, co vám na trhu chybí. Obaly Voyage přesně takto vznikly. Jejich zakladatelé v roce 2015 sháněli kožený obal na iPhone, a jelikož na českém trhu nebyl, začali ho sami vyrábět. Od té doby nabídku výrazně rozšířili a prodávají třeba právě i obal na čtečku Kindle.

Obal, co krásně vypadá a ještě lépe funguje

Zelené pouzrdro na čtečnu amazon kindle

Ať už sháníte obal na Kindle Oasis nebo obal na Kindle Paperwite, u značky Voyage najdete. Obaly na veškeré modely vypadají elegantně, a to i po dlouhých letech používání. Jsou vyráběné z kvalitní italské kůže, která má na svém povrchu drobné jizvy, vrásky a mírné barevné rozdíly – přesně tím se přírodní kůže vyznačuje, takže máte jistotu, co kupujete.

Samotná kůže je skvělá pro ochranu čtečky navenek, ale co uvnitř? Vnitřní podšívka je vyrobena z přírodní vlněné plsti, která je šetrná k displeji a při zasouvání a vysouvání čtečky displej částečně čistí. Obal na Kindle značky Voyage tedy nejen luxusně vypadá, ale také slouží svému účelu. Čtečku ochrání zejména před poškrábáním a nečistotami, které na ni číhají v kabelce či v batohu.

Pokud nesháníte kvalitní obal na Kindle sami pro sebe, popřemýšlejte, jestli by ho neužil někdo z vašeho okolí. Může být velmi pěkným vánočním dárkem.