Koupenové skříňky s umyvadlem

Praktickým a velmi elegantním řešením jsou koupelnové skříňky s umyvadlem. Díky nim můžete využít prostor, kterého není v koupelně často mnoho. Existuje široká škála nabízených produktů, které jistě vyhoví vašim potřebám. V nabídce jsou koupelnové skříňky různého typového i materiálového provedení.


Představte si umyvadlo a sifon, který je k němu nezbytný. Buď ho můžete nechat tak jak je a smířit se s tím, že elegance vaší koupelně bude chybět nebo pořídit kryt. Nejlepší způsob jak se vyhnout nevzhlednému sifonu je schovat ho do skříňky pod umyvadlem. Tím získáte navíc úložný prostor, který jistě oceníte.

Koupelnovou skříňku s umyvadlem můžete vybírat dle tvaru typu a velikosti samotného umyvadla. Na trhu jsou skříňky klasicky pro jedno umyvadlo, pro dvoujumyvadlo, ale také třeba pro umyvadlo umístěné na desce.

Velmi praktické jsou závěsné skříňky s umyvadlem. Ty se instalují rovnou na stěnu, a proto je uklízení v koupelně pohodlnější. Navíc takto řešené skříňky vypadají velmi elegantně.

Pokud nejste příznivcem závěsných systémů, vyberete si jistě z široké nabídky volně stojících koupelnových skříněk s umyvadlem. Ať už se rozhodnete pro skříňky na nožičkách nebo soklu.

Některé koupelny jsou velmi malé, tam je třeba podívat se po malých koupelnových skříňkách, malé rozměry umožňují instalaci do stísněných prostor bez větších problémů a i takové skříňky dokážou smysluplně posloužit.


Uvažujete o umístění umyvadla do rohu, ani to není problém. Moderní design umyvadla může být podtržen perfektním vzhledem koupelnové skříňky a ještě můžete efektivně využít prostoru v rohu.

U koupelnových skříněk je nutné dát si pozor, aby nebyli vystavované trvalé vlhkosti a styku s vodou. Je nutné koupelny větrat. Do skříněk je možné ukládat ručníky, ale také čistící a hygienické prostředky nebo toaletní papír. Koupelnová skříňka je tedy praktickým pomocníkem, ale zároveň designovým doplňkem celé koupelny.

Napsat komentář