Kombinované komody do každé domácnosti

Kombinovaná komoda

V každé domácnosti dochází k hromadění věcí. Úložné prostory ubývají a čím dál tím častěji si pokládáte otázku, kam přebytečné věci uložit. Jedná se o menší i větší věci, které nepoužíváte každý den, ale potřebujete je. Nejlepším řešením je pořídit si kombinovanou komodu. Je to klasická komoda, která má zásuvky i skříňky s dvířky. Zásuvky jsou užitečné k uskladnění veškerých drobností, které budou přehledně uložené, a vy nebudete ztrácet čas neustálým přehrabováním.

Na typu komody záleží

Velmi používané jsou klasické komody, tedy takové, které mají pouze zásuvky, ale čím dál tím oblíbenější a vyhledávanější jsou komody kombinované. Tyto komody mají nejen zásuvky, ale i police. Kombinované komody mohou být otevřené nebo uzavřené – opatřené dvířky. Pří výběru komody je dobré vědět, co do ní budete chtít ukládat a právě podle toho vybírat její vnitřní uspořádání. Vnitřní uspořádání může být variabilní, věci jsou pak přehledněji uložené a komodu můžete využít v každé místnosti. Jsou vhodné pro ložnice, předsíně, ale také dětské nebo obývací pokoje.

Umístění komody

Do dětských pokojů je dobré vybírat komody ze zdravotně nezávadných materiálů. V ložnici oceníte komody s tichým chodem. Komody zpravidla stojí u zdi, ale je také možné postavit je do prostoru. V takovém případě se při výběru nezapomeňte podívat i na zadní stranu komody, aby byly dokončené hrany a zadní strana byla ve stejném dekoru. Důležitá je také stabilita komod, aby nemohlo dojít k jejímu převrácení.

Kombinované komody z kvalitních materiálů v jakémkoliv designu jsou výbornou možností, jak rozšířit úložný prostor ve vašem bytě, poschovávat potřebné drobnosti a zároveň mu ponechat vzdušnost.

Napsat komentář