Kde pořídit značkové a originální kryty pro AirPods?

O tom, zda má, či nemá smysl si na svá drahá sluchátka AirPods pořídit kryt, snad ani nebudeme diskutovat. Jejich majitelé velmi dobře vědí, jak moc je lesklý povrch bílé krabičky náchylný na poškrábání. Navíc vám mohou spadnout a rozbít se. Dobře vybrané kryty pro AirPods tomuto zabrání.

Pouzdra na AirPods jsou cenově dobře dostupná a existuje jich celá řada od silikonových jednobarevných až po kožená, jež se snaží dodat sluchátkům stylový vzhled. Co když ale sháníte speciální, originální pouzdro?

Ztratili jste krabičku? Objednejte si novou!

Když zmiňujeme originální obaly pro AirPods, musíme samozřejmě přinést i informaci o originální krabičce přímo od Apple. Může se stát, že tu svoji ztratíte či zničíte, bez ní přitom fungovat nelze, protože slouží také k nabíjení sluchátek. Kde pořídit novou? Objednat si ji lze přímo od Applu, případně ji pořídíte na AppleKing.cz. Jde opravdu o originální distribuci, nemusíte si dělat starosti.

Obaly na AirPods prémiových značek

Teď už ale k dalším originálním obalům, tentokrát pocházejícím od světoznámých značek. Hledáte-li něco neobyčejného, doporučujeme investovat do obalů na AirPods od následujících výrobců:

  • Karl Lagerfeld – silikonový kryt od Karla vaše sluchátka opravdu povznese na vyšší úroveň, ať už si zvolíte variantu s kočkou Choupette či s postavičkou Karla.
  • Guess – Guess vyrábí pěknou řádku obalů, silikonových i kožených, dokonce nechybí moderní mramorový vzhled.
  • UAG U – O UAG U jste ještě neslyšeli? Jde o prémiového výrobce silikonových obalů na AirPods v různých barvách.

Doporučujeme obaly pro AirPods barevně sladit s obalem na iPhone. Možná se vám podaří sehnat dokonce úplně stejný styl obalů, například pokud sáhnete po pouzdře Karl Lagerfeld, nebudete mít problém sehnat ho ve stejném designu i pro telefon. Také pouzdra na iPhone zakoupíte v e-shopu AppleKing.cz.