Farmářské produkty jsou trendy, i vy si je oblíbíte

Vracíme se zpět ke kořenům. Místo balených potravin ze supermarketu začínáme upřednostňovat poctivé domácí pečivo, s láskou vyráběné klobásy nebo mléčné výrobky, v nichž je skutečné plnotučné mléko. Neváháme si za ně připlatit, protože za tu chuť ty peníze opravdu stojí.

Farmářské výrobky ovšem ještě stále nejsou tolik dostupné, jak by si mnozí z nás přáli. Sem tam je můžete koupit v některých diskontních obchodech, někdy je pořídíte na trzích a ti šťastnější mají ve městě přímo prodejnu. Patří k nim i obyvatelé Tábora.

Farmářské produkty od Ivušky

V Táboře v bezprostřední blízkosti autobusového nádraží byste našli prodejnu Farmy u Ivušky. Každý den kromě neděle vás zde uvítá sympatická prodavačka, jež vám ráda popovídá podrobnosti o původu výrobků. Farmářské produkty pochází z farem v okolí, podporujete tedy místní zemědělce a podnikatele.

Nechte si potraviny dovézt

Máte zájem o doma pečený chléb, maso z farem, ovoce a zeleninu se skutečnou chutí nebo poctivé mléčné výrobky, ale nejste z Tábora? Farma u Ivušky provozuje také svůj e-shop, na kterém si lze zboží objednat.

Všechny, kdo jsou z okolí Tábora a jižních Čech, navíc potěší možnost rozvozu. Rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy si objednáte za 50 korun, případně zdarma, pokud nakoupíte za více než 600 Kč. Online si vyberete, o co máte zájem, a nákup vám bude přivezen až domů.

Potěšte své chuťové buňky

A na co všechno se můžete těšit? Poctivý uherák s jalovcem, pršut z vepřové pečeně, obalovanou tresku, sýrové nitky, jahodový zákys, bezlepkový perník, štrůdl, hlívu ústřičnou, bezlepkové pečivo, kávoládu a mnoho dalšího. Jak je vidět, to své si zde najde každý, ať už upřednostňuje jakýkoliv styl stravování. Myslí se i na vegetariány a vegany, všichni mají možnost pochutnat si na poctivých farmářských výrobcích z Farmy od Ivušky.