Jak vypadá skutečně kvalitní erotická masáž

Jako všechno na našem trhu, i erotické masáže jsou dostupné v mnoha různých variantách a především v různé kvalitě. Takže to, co se nováčkovi může zdát jako mana nebeská, by zkušený matador zařadil sotva do průměru. Poradím vám, jak se nenechat utáhnout na vařené nudli a dostat za své peníze skutečně to nejlepší.

Chtějte vědět, kdo vás bude masírovat

Slušná erotická masérka dá na web nebo k inzerátu vždycky svoji fotku! Ne tedy nutně i s obličejem, ale dá. Ve větších erotických masážních salonech si dokonce můžete vybírat! Využijte toho. Pokud víte, že vás vzrušují zrzky, nenechte se ukonejšit náhražkami anebo pokynem „tak si ty zrzavý vlasy představte.“ To prostě není a nikdy nebude ono. Důležité jsou i vzájemné sympatie. S holkou, která se na vás „divně dívá,“ si to prostě tolik neužijete. Tečka.

Svlíkneš se pro mě?

Nenechte se mýlit. Erotická masáž zdaleka neznamená, že masérka bude nahá. Jsou expertky, které to celé zvládnou dokonce v sukni a tričku, o divném plandajícím sárongu ala orient ani nemluvím. Ten udělá velrybu skoro z každé. Kompletně nahá masérka je oprávněným požadavkem. Takže na něm trvejte. Když já, tak i ty – to je ten správný argument. Mimochodem, věděli jste, že první striptýz na světě byl taky pěkná habaďůra? Více TADY.

Sexy sprcha na úvod

Shodit oblečení a okamžitě se položit na masážní stůl není úplně to pravé ořechové. Profesionální masérka vás doprovodí do sprchy už v úvodu. Namydlí, prohřeje svaly teplou vodou… Rozhodně nebude tvrdit něco ve smyslu, že tam už byla nebo ať zbytečně nezdržujete. A ty nejlepší profesionálky dokáží i z obyčejného mydlení a oplachování udělat doslova pastvu pro všechny smysly.

I když ležíte na břiše, musí to stát za to

erotické pomůckyNa břiše se běžně začíná. Masérka se vás nejdřív pokusí maximálně uvolnit tam, kde to potřebujete nejvíce – na zádech a naladit vás jemnou masáží od hlavy až k patě. Nesmí tomu ale chybět erotický náboj! Projetí hranou ruky mezi půlkami, polaskání rozkroku zezadu nebo jemná masáž okolo análního otvoru – to jsou ty pravé maličkosti, které navodí správné pocity a atmosféru. Takže jestli je vaše masáž na břiše jenom nuda a ta pravá zábava začíná až po otočce, zkuste se poohlédnout po šikovnější masérce. TADY je pěkný návod, jak by to mělo vypadat.

Erotická masáž není honění

Ne, vážně ne. Neplatíte si jen zatraceně drahou Anču Dlaňovku, naopak. Chcete, aby se postavil sám od sebe už jenom z toho vzrušení, z toho mrazení probíhajícího po celém těle, z toho kontrastu mezi nesmlouvavě tvrdými a rafinovaně smyslnými doteky. Masérka může nanejvýš v závěru trochu pomoci, ale ne jít tvrdě na věc hned od začátku. To zvládnete sami ve sprše.

Možná vás to bude stát trochu hledání, ale nakonec určitě narazíte na sexy kočičku, která bude přesně vědět kdy a kam má sáhnout, dokáže v případě potřeby ještě na chvíli utlumit vaše vzrušení a hlavně se na nic nebude ptát. Nic neumí otrávit víc, než na závěr položená otázka: „Jaké to bylo?“. Co na to říct? Sebejisté masérky se ptát nemusí a těm ostatním stejně pravdu do očí neřeknete. Jen si nenápadně zapomenete poznamenat jejich číslo. Tečka.

O klasický sex tu nejde

Pokud považujete erotickou masáž jen za takovou lepší předehru k pohlavnímu styku, nechte si zajít chuť. Nebo ještě lépe: když vám masérka něco takového nabídne, jděte o dům dál. Nejspíš máte tu čest s přeškolenou prostitutkou a bůhví jakou zoo byste si potom domů donesli. On ani kondom před vším neochrání. Navíc za takový „bonus“ si taková rádobymasérka často řekne víc, než za samotnou masáž. Ne, vážně není o co stát.

A platí to i naopak: svojí šikovné masérce nikdy takové návrhy nedávejte. Mohla by se na vás smrtelně urazit. Už se mi to stalo. A můžete vysvětlovat jak chcete, že šlo jenom o legraci. Zvláště tantričky jsou na to hodně citlivé, tak bacha.