Jak vybrat toho pravého? Ne muže, ale kadeřníka!

Staré kadeřnické křeslo

Mít v záloze opravdu dobrého kadeřníka je dnes výhrou, že, milé dámy? Také se vám stalo, že jste ze salonu odcházely v slzách a depresích? Protože vám na hlavě vyrostlo něco, co jste tam vůbec nechtěly? Tohoto stavu budete ušetřeny, najdete-li opravdu dobrého kadeřníka. Poradíme vám, na základě jakých paramterů ho poznáte.

Zadáte-li do vyhledávače pojem kadeřnictví Praha, nabídne vám neuvěřitelných sedmnáct milionů odkazů. Specifikujete-li svůj výběr na pojemkadeřnictví Praha 5, bude jich o sedm milionů méně. Je to vůbec možné? Uznáváme, že kadeřníků bude v Praze hodně, ale tolik? Jak pak v tak ohromném množství najít toho pravého? Toť otázka do pranice.

Toužíte po krásných a zdravých vlasech?

Snad každá žena touží poo krásných, pevných, zkrátka zdravých vlasech. Ty však jsou výsledkem většinou dlouhodobé péče, ale také zdravého životního stylu. I ten vám dobrý kadeřník může pomoci nastartovat. Víte, co se o kadeřnících říká? Že své klientky (jejich vlasy určitě) znají lépe než jejich vlastní maminky. Dobří kadeřníci tedy určitě.

Dejte na reference

Jak tedy toho dobrého kadeřníka poznat? Můžete třeba dát na reference. Má některá z vašich kamarádek dobré zkušenosti se svým kadeřníkem? Líbí se vám její účes? Vezměte si na něj kontakt. Jistým vodítkem jsou i prestižní ocenění, přední místa v kadeřnických soutěžích či absolvované kurzy a školení. Dobrý kadeřník se totiž neustále vzdělává, vyzná se v trendech a technologiích. A vám coby klientce samozřejmě nabídne to nejlepší, co současný trh nabízí.

Kadeřník vizážistou

Dobrý kadeřník je také dobrým vizážistou. Na základě tvaru obličeje a barvy očí klientce nabídne střih i barvu, která jí zkrátka bude slušet. Dobrý kadeřník je ovšem také odvážný a nebojí se výzev. Ne však za každou cenu samozřejmě. K jakékomukoliv extravagantnímu řešení přistupuje jen po dohodě s klientkou. Udělá zkrátka vše pro to, aby z jeho salonu neodcházela v slzách a depresích.

V kadeřnictví si i odpočinete

V dobrém kadeřnictví si ovšem i dobře odpočinete. Přečtete nějaký ten časopis, proberete novinky ze světa showbyznysu, přijdete na jiné myšlenky. Zkrátka se relaxujete. Vyčištěno budete mít nejenom na hlavě, ale i v hlavě.

Abyste byla zavalena komplimenty

Dobrý kadeřník vás však nejenom učeše, o vaši kštici ale bude i pečovat. Spolu se střihem a barvou vám doporučí i přípravky pro každodenní péči, jako jsou šampony, kondicionéry, vlasové masky, séra a další. Ty pořizované v kadeřnických salonech obecně bývají kvalitnější než ty z běžné obchodní sítě.

S dobrým kadeřníkem se prostě vašim vlasům dostane té nejlepší možné péče. Budou pevné, zářivé, zdravé. Věřte, že to zaregistruje i vaše okolí. Kompliment: „Jé, tobě to dneska sluší!“ totiž potěší každou ženu.