Jak prodat nemovitost za co nejlepší cenu? Poradí realitní kancelář

Uvažujete o prodeji nemovitosti, nebo se o něj již nějakou dobu pokoušíte, ale úspěch se ještě nedostavil? Máme pro vás radu, kterou zřejmě nebudete chtít slyšet: Spojte se s realitní kanceláří. Obrátit se na odborníky se skutečně vyplatí.

Mysleli jste si, že v dnešní době bude prodej nemovitosti hračkou, protože bytů a domů je málo? To je sice pravda, ale lidé jsou i navzdory tomu vybíraví a chtějí cenu srazit co nejníže. Chcete-li váš byt či dům prodat draze a utržit co nejvíce peněz, musíte zájemce přesvědčit, že nemovitost tuto cenu skutečně má. Tipy jak na to nám poskytla Jiřina Hlavenková, která provozuje realitní kancelář Karviná.

Základem je dobrý home staging

Nafotíte-li prázdné místnosti, zájemci si těžko představí, jak krásný domov by si v nemovitosti mohli vybudovat. Proto je v poslední době tak populární home staging. Do interiéru se donese nábytek a doplňky, vše se naaranžuje, nafotí a natočí. Obvykle se zařízení v bytě nechává i na dobu osobních prohlídek. Pak se zase odnese.

Velmi lákavé jsou video prezentace

Z videa si člověk udělá lepší představu o nemovitosti než pouze z fotek. Kromě toho ušetříte práci zájemcům i sami sobě. Mnozí už na videu uvidí, že tohle by nebylo nic pro ně, a nebudou marnit váš čas osobní prohlídkou.

Originální je webová prezentace

Málokdo si pro svou nemovitost nechá vytvořit vlastní webovou stránku. Speciální web sloužící jako propagace ovšem rozhodně zaujme. Ukáže zájemcům, že právě vy máte něco speciálního. Kromě toho se snadno sdílí na sociálních sítích a realitních portálech.

Je zřejmé, že s výše uvedeným si asi nebudete vědět rady na vlastní pěst. Spojte se s realitní kanceláří a prodejte svou nemovitost rychle a za vysokou cenu!

Jiřina Hlavenková se v realitách pohybuje již přes 20 let. Díky svým bohatým zkušenostem je schopná prodat i byt či dům, který už dlouho leží ladem a nikdo o něj nejeví zájem. 85 % nemovitostí, které dostane na starost, prodá do pouhých dvou měsíců. Provozuje i realitní kancelář Havířov a působí v dalších městech Moravskoslezského kraje.