Hrnek s potiskem jako originální dárek, který potěší

Marně si lámete hlavu tím, co koupit svým blízkým? Chcete něco zajímavého a zároveň i praktického, co obdarovaného potěší? Věnujte krásný a originální dárek v podobě hrnečku s vámi vybraným potiskem, fotkou nebo jménem a udělejte radost někomu ze svých blízkých. Není snad nikdo, kdo by neměl rád čaj nebo kávu. Takový hrneček si proto určitě najde svoje využití.

Potisk v podobě fotky jako pěkná vzpomínka

Hrnky s potiskem udělají radost snad každému, kdo si rád vychutnává oblíbený čaj nebo kávu. Kromě toho hrneček také poslouží jako dekorace na poličce nebo ve vitríně. Možností potisků je dlouhá řada od vlastní fotografie, vtipného textu, obrázku nebo jména toho, komu chcete hrneček věnovat. Darujte vzpomínky s emocemi svým v blízkým v podobě hrnečku s fotografií dětí, vnoučat, zvířecích miláčků nebo z dovolené či cest. Spolehněte se na kvalitní tisk a pestré barvy, díky kterým bude takový dáreček dělat radost po dlouhou dobu.

Varianta se jménem obdarovaného

Přemýšlíte o vhodném potisku na hrníček pro svoje blízké? Další variantou jsou hrníčky s potiskem v podobě jména obdarovaného. Taková osobní věc určitě potěší každého, komu se ji rozhodnete věnovat. Není nad to si vychutnat čaj nebo kávu s vlastním hrníčkem označeným jménem. Pro kafaře stačí zvolit speciální provedení určené na kávu latte, milovníci čaje zase ocení různé velikostí hrnků.

Vtipný nápis nebo obrázek pro zpestření celého dne

Kromě fotografie a jmenovky je možné jako potisk hrnků zvolit také nějaký vtipný nápis nebo veselý obrázek, který rozesměje. Takový hrníček bezpochyby každého rozveselí, zlepší náladu a zpestří celý den. Zvolte třeba nějaké motto, které se perfektně hodí k obdarovanému. Skvělou volbou je i kreslený vtip, grimasa, nebo kreslená postavička.