I zahrada si zaslouží působivý design, a proto nezapomeňte na exteriérové doplňky

Spousta majitelů rodinných domů se zaměřuje především na interiér, což je však obrovská škoda, protože i exteriér je jakousi vaší vizitkou. Zahrada by měla působit celistvě, přitom však útulně, čehož docílíte právě za pomoci různých exteriérových doplňků. Zapomeňte na běžně dostupné zboží v klasických hobby marketech. Investujte do originálů vyrobených na míru. V následujících řádcích vám prozradíme, čím vtisknout zahradě ojedinělý punc.

Květináče jsou alfou a omegou

Rostliny k zahradě jednoznačně patří. Zatímco některé nasadíte na záhonky, jiné umístíte do květináčů. Vzhledem k tomu, že dřevěné varianty jsou náročné na údržbu a dřevo jako takové bez pravidelné péče nevydrží dlouho, je vhodnější vložit důvěru do zámečnické práce. Výroba exteriérových doplňků na zakázku má jednu obrovskou výhodu, a sice přizpůsobíte si výsledek svým potřebám a požadavkům, ať už jde o design, nebo rozměry.

Zahradní květináč, který vypadá jako truhla, se stane chloubou terasy. Doplnit je ještě můžete o držák na květináče umístěný na stěně rodinného domu. Fantazii se rozhodně meze nekladou. I na vchodu do zahrady si nechejte záležet. Zámečník vám dokáže vyrobit branku, plotové dílce, ba dokonce zástěny.

Zahradní ohniště a grily oceníte hlavně v létě

V letních měsících si nenecháte ujít grilování masa a opékání špekáčků. Jestliže na zahradě nemáte prostor pro vytvoření ohniště, případně si nechcete špinit okolí, nemusíte, protože je možné si nechat vyrobit zahradní ohniště jakékoliv velikosti. Když zrovna nebudete mít chuť na opékané pokrmy, použijete připravený gril. Velkou výhodou je, že jak ohniště, tak i gril se stanou praktickým a současně designovým doplňkem.

Obraťte se na společnost Bohemia-Design.com, která má ve svém portfoliu služeb zámečnické služby i práškové lakování komaxit. S výsledkem budete nadmíru spokojení.