Jak Angry Birds a Auta (Cars) změnily svět animovaného filmu

Když přemýšlíme o animovaných filmech, napadnou nás zpravidla klasické Disneyho pohádky nebo oblíbené filmy studia Pixar. Nicméně svět animace se neustále vyvíjí a nová jména vytvářejí inovativní a vzrušující díla. V tomto článku se podíváme na dva velké filmy, jež změnily animovaný průmysl: „Angry Birds“ a „Auta“ (Cars).

Angry Birds: Z herního úspěchu na filmové plátno

Pokud jste někdy hráli mobilní hru, pravděpodobně jste slyšeli o „Angry Birds„. Tato jednoduchá, ale zároveň zábavná hra, která se stala celosvětovým fenoménem. Bylo jen otázkou času, než se tato populární hra dostala na filmové plátno.

Film „Angry Birds“ se objevil v roce 2016 a byl překvapivě úspěšný. Na VeciZFilmu.cz můžete najít úžasné dárečky pro vaše malé fanoušky právě na toto téma. Děti si zamilovaly veselé ptáčky a vy jim je můžete darovat. Na webu VeciZFilmu naleznete přehršel nabídky s motivy Angry Birds, jako například měkoučké osušky či dětské povlečení, pod kterým budou vaše robátka sladce usínat jako by se vznášela na obláčku a kolem nich budou ve snu poletovat barevní ptáčci…

Podzim je tu a s ním přichází nová vlna Angry Birds oblečení

Vaši miláčkové jistě ocení i čapky s motivy Angry Birds, a to jak v modré barvě pro chlapce, tak i červené pro holčičky. Radost uděláte třeba i čepicí s bambulí! Podzimní šála se stejným motivem zaručeně také potěší. A školákům darujte báječnou sadu psacích potřeb Angry Birds.

Když auta ožívají

Dalším filmem, jenž zanechal hluboký dojem v animovaném filmovém světě, je Cars (Auta) od studia Pixar. Tento film, který se poprvé objevil v roce 2006, je unikátní tím, že se odehrává ve světě obývaném živými auty. Na VeciZFilmu.cz můžete najít mnoho dárečků pro děti, které milují tento film. V nabídce naleznete samé praktické věcičky, jako například společenské hry Černý Petr, kvarteto Cars, kostky na hraní pro malé děti, nafukovací míče, bublifuk s kouzelnou ponožkou, omalovánky, a to vše s motivy Cars.

Na VěciZFilmu nezapomínají ani na školáky

Dětem školou povinným věnujte čtverečkované bloky a sešity či tašku na svačiny. To vše s obrázky autíček. Především chlapci tyto dárečky ocení a třeba se budou do školy konečně i těšit… Mimochodem animovaný film Cars je přínosný pro všechny věkové kategorie, neboť poukazuje na téma přátelství a sebepoznávání, což v dnešním moderním uspěchaném světě jsou velmi hřejivé pocity. A proč je svým dětem nedopřát?