Interiérové dveře mají mít styl a být nadčasové

Dřevěné interiérové dveře

Moderní interiér potřebuje moderní dveře! Interiérové dveře VASCO Doors jsou vyráběny pomocí nejmodernějších německých technologií.

Existuje několik prvků v interiéru, které umí zcela změnit jeho ráz. A nezáleží na tom, jestli jej budujete jak se říká „od základu“, nebo třeba jen rekonstruujete své bydlení. Takovým prvkem jsou třeba vedle podlahových ploch interiérové dveře. Často se právě na nich zcela nevhodně šetří. Přitom pro interiér je pořizujeme mnohdy na delší dobu, než nám vydrží nábytek nebo obklady v koupelně. Právě dveře v interiéru jsou ty, které dají našemu bydlení styl či nadčasovost. Musí být navíc kvalitní, aby odolaly času, na který si je pořizujeme.

Prosklené interiérové dveře od firmy Grimax
Interiérové dveře do obýváku VASCO DOOR

Vasco doors – interiérové dveře se šarmem i inteligencí

Při výstavbě nového interiéru, nebo při rekonstrukci, se potýkáme s tím, že investice do interiérových dveří nebývá nejmenší. Pokud nerekonstruujete pouhý byteček 1+1, je prostě dveří vždy dost na to, abychom se snažili právě na nich ušetřit. Mnohdy se pak uchylujeme k nákupu levných dveří v hobbymarketech, které dost často nesplní ani základní požadavky na kvalitní dveře. Hledáte-li skutečně designově unikátní a kvalitní dveře, zaměřte se na značku VASCO Doors. Ceny se bát ale nemusíte. Tyto interiérové dveře dodává firma Grimax, která se specializuje na dodávku kvalitních interiérových, vchodových i posuvných dveří, spolu se sortimentem obložkových zárubní, dveřního kování a dalších dveřních doplňků.

Vnitřní dveře VASCO Doors jsou vyráběny moderní německou technologií, která umožňuje potažení dveří laminátem nebo fólií bez lepených spojů, tedy tzv. „jedním tahem“. Stejně jsou vyráběny i obložkové zárubně této značky. Interiérové dveře se vyrábí ve velice povedených dekorech i tvarech, vybrat si lze jednokřídlové i dvoukřídlové dveře, a to jak na pantech, tak posuvné. Pokud jsou dveře prosklené, lze je doplnit čirým broušeným, nebo mléčným sklem. Samozřejmostí je možnost výběru zámku na klíč, FAB nebo tzv. WC provedení. A jak rychle lze mít tyto nádherné dveře doma? Velice rychle – Grimax garantuje dodání již do 14 dnů.

Interiérové posuvné dveře umí šetřit prostor

Někdy jde spíše o efekt, jindy o snahu ušetřit prostor v interiér – ať tak nebo tak, interiérové posuvné dveře jsou čím dál tím víc oblíbenými. Společnost Grimax ve svém sortimentu nabízí mimo jiné i kompletní posuvné systémy a to jak pro dýhované, tak pro celoskleněné dveře. Vybrat si lze systém vedený po povrchu zdi pro tzv. posuvné dveře na stěnu, ale i posuvné dveřní systémy v podobě stavebních pouzder, kde se dveře zasouvají do zdi – a to jak jednokřídlové, tak dvoukřídlové.

Napsat komentář