I vašemu schodišti bude slušet zábradlí z nerezu

Jak se vám článek líbil?

V několikapatrovém domě je nezbytné jednotlivá podlaží propojit, k čemuž slouží právě schodiště. Ovšem jeho nepostradatelnou součástí je zábradlí, které zajišťuje potřebnou oporu a umocňuje celkový styl interiéru. Pokud jste si doposud mysleli, že vybrat zábradlí je hračka, potom jste na omylu. V následujících řádcích se podíváme na současné trendy na trhu se zábradlím.

V posledních několika letech se do popředí prodírá nerezové zábradlí. Jedná se o nadčasový materiál, jenž sluší jakémukoliv schodišti, ať už je skleněné, dřevěné či betonové.

Nerez je známkou funkčnosti a kvality

Bytoví designéři si nerezový materiál oblíbili pro jeho spolehlivost, funkčnost, kvalitu a čistotu. Vykouzlit se dají různé tvary zábradlí, navíc se dá nerez perfektně zkombinovat například se skleněnými tabulemi. Zábradlí z nerezu představuje designový prvek, a proto byste neměli sáhnout po prvním řešení, které se vám nabízí. I takovou maličkost, jako je právě zábradlí, je nezbytné promyslet a sladit s okolím.

Zábradlí z nerezu naplní vaše očekávání

Předností nerezového zábradlí je, že se dá přizpůsobit takřka jakémukoliv tvaru schodiště, ať už je tedy točivé, bočnicové či segmentové. Jestliže hledáte profesionála, který se specializuje na výrobu zábradlí, doporučujeme obrátit se na Zdeňka Hajného. Provozuje zámečnictví už několik let, přičemž výsledkem jeho práce je kvalitní, krásné a bezpečné zábradlí. V jeho pestré nabídce najdete i další produkty jako kovové schodiště, nábytek do interiéru i exteriéru, interiérové doplňky a spoustu dalších. Zaměření řemeslníka je opravdu široké a na své si přijde každý zákazník. Zdeněk Hajný navíc respektuje moderní trendy, a tak se nemusíte bát, že byste si dům nějak zohyzdili. Spokojení budete i s cenovou politikou.

Zorka Horká

Ahoj, jmenuji se Zorka. Už pár let mě baví psát. Ráda píšu na jakékoliv téma. Nejvíce mě baví sledovat nové trendy v bydlení a technologiích. Studuju jako vizážistka v Praze, kde bydlím od roku 2010.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *