Elektro vám chrání i život. Proč jsou dobré hlásiče úniků plynů a kouře?

Nechceme si připustit, že by nás ohrožoval požár či únik plynu, možná psychologicky pak nepořizujeme různé hlásiče úniku různých látek, protože nám se to přece stát nemůže. Je jedině dobře, když tomu tak nebude, ale na vozidlo také raději míváte pojistku, ne?

CO₂ hlásič – Proč je dobré jej mít?

Není to o tom, že bychom přivolávali katastrofu. Pokud by ovšem k něčemu nepříjemnému došlo, budete rádi za upozornění, aby nevznikly škody při fatálním poškození. Proto jsou různé hlásiče vlastně takovou pojistkou toho, že nedojde k velkým důsledkům události. Detektory tak významně pomáhají eliminovat škody. Jaké formy existují? Jako ochranu lze využít CO₂ hlásič nebo také CO. Oba systémy vás hned upozorní, že někde uniká třeba oxid uhelnatý, který se používá v průmyslových halách, ale také v domácnostech. Detektor plynu pak zase odhalí, pokud někde unikají hořlavé plyny jako metan, propan, butan či zemní plyn. Detektory vás upozorní hlasitým alarmem, že něco není v pořádku, můžete mít zařízení na klasické baterky, zásuvné analogové modely či pokročilejší digitální modely. Tyto systémy umí rovněž využít technologie, takže je lze připojit na Wi-Fi a sledovat zařízení na dálku i prostřednictvím mobilních aplikací.

EMOS – Spolehlivý elektro prodejce

Sháníte spolehlivého dodavatele zmíněných hlásičů? Nejen je nabízí společnost EMOS (https://www.emos.cz), která více než tři desetiletí nabízí výrobky drobného domácího elektra. Jde o baterie, světelné zdroje a svítidla pro domácí i průmyslové použití, prodlužovací přívody, svítilny, antény, drobná elektronická zařízení a další. Díky bohatým zkušenostem nejen u nás (společnost má pobočky v celkem pěti zemích) firma nabízí výrobky v té nejlepší kvalitě a samozřejmostí je i profesionální poradenství.