E-cigareta vám pomůže zbavit se závislosti na nikotinu

E-cigarety

Rádi byste omezili kouření? Přejděte na e-cigarety. Odlehčíte nejenom svým plicím, ale i svému okolí! 
Kouření je závislost, které se není snadné zbavit. Své o tom ví každý kuřák, jenž bez cigarety není schopen ráno vstát z postele.

Kouření opravdu škodí zdraví! Proto jej alespoň omezte!

To, že kouření škodí zdraví, vědí snad všichni. Kuřáci i nekuřáci. Mnozí z nich by se své závislosti rádi zbavili, což však nebývá tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Závislý organismus svou dávku nikotinu potřebuje a udělá všechno pro to, aby se mu jí dostalo.

Důležité je odhodlání

Pokud se rozhodnete s tím něco dělat, máte napůl vyhráno. Odhodlání je totiž v případě zbavování se závislosti stejně důležité jako metoda, jíž k dosažení svého cíle zvolíte. Jedním ze způsobů, který vám cestu za životem bez nikotinu ulehčí, je kouření elektronických cigaret. U nich totiž nedochází ke spalování a s tím spojenému vdechování škodlivých látek.

Cesta za životem bez nikotinu

Při kouření elektronických cigaret nevdechujete škodliviny, ale téměř neškodnou páru s nízkým množstvím nikotinu a vybranou příchutí e-liquidu nebo bylinného výtažku zahřátého ve vyměnitelném atomizeru.

Zdravé kouření neexistuje!

Nejedná se tedy o zdravé kouření – tento pojem opravdu neexistuje! – ale o kouření, které pro organismus nemá takové devastující účinky. Z tohoto důvodu se e-cigarety staly jakýmsi trendem v odvykání kouření. Mozek je v okamžiku inhalace jakoby ošálen. Domnívá se, že se mu dostalo pravidelné dávky nikotinu, i když tomu tak nebylo.

Vyzkoušejte vaporizér

Podobné účinky jako e-cigareta má i vaporizér, který však na rozdíl od ní funguje na principu vypařování (vaporizace). Tato metoda umožňuje z bylinek doslova dostat to nejlepší, aniž by by opět došlo k vdechování škodlivin. Na trhu se setkáte s různými vaporizery, kterým ale vévodí model značky Da Vinci, jenž spolu s teplotní variabilitou disponuje i speciální nádržkou na esenciální oleje! K sehnání je například na e-shopu ekosmoke.cz.