Dresy na šipky z vás udělají profi tým

Už jsme si zvykli, že si dresy pořizují i amatérští fotbalisté či florbalisté. Ale i své šipkové amatérské partě můžete dát profi styl. Pořiďte si dresy na šipky od DDsport.

DDsport dodává dresy pro celou řadu sportů. Samozřejmostí je možnost jejich „obrandování“: do klubových barev, s logem klubu, s logem partnerů, či klidně na míru. A DDsport.cz má připraveny rovněž dresy pro milovníky šipek.

Nová kolekce dresů na šipky je tady

DDsport.cz své kolekce pravidelně obměňuje. Nedávno spatřila světlo světa i nová kolekce s dresy na šipky. Můžete dodat hotový návrh svých dresů, nebo využít grafické studio společnosti, kde vám s návrhem či s úpravou návrhu vašeho dresu pomohou. Pro šipky se jako dresy obvykle volí šipkařské polokošileNová kolekce nabízí zajímavé barevné kombinace i vzory. Velkou výhodou je, že se veškeré návrhy dresů archivují, takže není problém pak další doobjednávat, a to bez omezení množství, takže klidně v počtu jednoho kusu. Pro nového člena, nebo když se starý dres poškodí.

Dresy na šipky zcela na míru

U šipkařských týmů a part bývá časté, že si dodávají vlastní provedení designu. Ve spolupráci s grafiky DDsport.cz si máte možnost vytvořit skutečně originální dres, třeba s atraktivním maskotem vašeho šipkařského týmu. Pojďte dát svému týmu nepřehlédnutelnou identitu.

Myslíte to se šipkami vážně? Sportovní dresy pro tým si lze pořídit i kompletní

Chystáte s partou šipkařů soustředění? Nemusíte zůstávat jen u šipkařských polokošilí. V DDsportu vám na míru připraví klidně i další týmové oblečení. Oblíbené jsou bundy, mikiny, tepláky či šortky. Dresy najdete i ve střizích pro ženy, které jsou tvarované pro ženskou postavu. V DDsportu se snadno domluvíte na různých individuálních změnách dresů.

O DDsport.cz

Firma DDsport dodává dresy pro profesionální i amatérské týmy různého sportovního zaměření – oblíbené jsou dresy na fotbal, hokej, florbal, hasičské dresy a další sporty včetně šipek. Dresy si lze navrhnout individuálně, využít předpřipravené šablony, nebo si je nechat připravit na klíč týmem grafiků firmy.