Dresy dělají tým – DDsport obléká florbal, basketbal i volejbal

Halové sporty

Pojďte ještě do konce roku využít finanční prostředky, které máte na nákup dresů. DDsport vám vyjde vstříc s rychlým řešením tak, aby bylo možné fakturu pro dotační programy i sponzoring vystavit ještě do roku 2020.

Řada klubů na konci roku řeší volné finanční prostředky, které je nutné využít ještě v daném roce. Může jít o volné prostředky z pronájmu halových prostor, peníze z dotačních programů i od sponzorů. V DDsport si velice snadno vyberete dresy a týmové oblečení i pro váš halový sport – ať již jde o florbalové dresy, basketbalové dresy či volejbalové dresy. Fakturace proběhne ještě v letošním roce, dresy budou dodány v lednu 2021.

Podpořte svůj tým stylovými dresy a týmovým oblečením

DDsport se specializuje na dresy a týmové oblečení pro většinu sportů a nabízí dlouholeté zkušenosti například v oblasti výroby hokejových dresů. Specializuje se však i na jiné halové sporty – volejbal, basketbal či florbal. Funkční dresy jsou plnohodnotným sportovním oblečením zvyšující výkon sportovců. K dispozici je velká škála velikostí. DDsport obléká dětské sportovce, teenagery, ale též dospělé. Dresy i týmové oblečení si lze vybírat z mnoha střihů. Týmové dresy jsou pak opatřeny vlastním designem klubu, který si dodá přímo klub, nebo s jeho přípravou pomohou přímo zkušení grafici v DDsport.

Dresy na míru každému sportu

Florbalové, volejbalové i basketbalové dresy se vyrábí vždy po konzultaci s předními kluby daného sportu. Díky tomu se dresy přizpůsobují potřebám hráčů každého konkrétního sportu, jsou funkční a po designové stránce též velice atraktivní. Samozřejmostí je možnost opatřit dres číslem i logy sponzorů. Jde o kompletní oblečení hráčů pro volný čas, tréning, doplňky a dnes samozřejmě i týmové roušky.

Vlastní dres si mohou snadno navrhnou samotné kluby

DDsport nabízí pro zakreslení vlastního designu speciální šablony přímo pro ten který typ dresu. Volejbalové dresy, dresy pro basketbal i florbal lze rozšířit o týmové oblečení. Návrhy dresů se archivují a snadno lze dodělat další dresy a oblečení pro konkrétního hráče či pro nové členy týmu.