Dovolenou v ráji zažijete ve Vysokých Tatrách

Chtěli byste o dovolené zažít čerstvý horský vzduch, nekonečné možnosti sportovního vyžití, relaxaci ve wellness, nepopsatelné výhledy a vynikající kuchyni? Vůbec není potřeba jezdit do Alp. Vydejte se jen na východ. Slovenské Vysoké Tatry jsou rájem pro rodiny, páry i party kamarádů.

Vysoké Tatry jsou nejnavštěvovanějším slovenským regionem a každoročně tam míří i spousty Čechů. Daleko to není autem, ale pohodlně se tam dopravíte i vlakem, přímé vlakové spojení jezdí z Prahy. A co zde uvidíte?

Pohybujte se na čerstvém horském vzduchu

Dovolená v Tatrách je balzámem pro tělo i pro duši. Odpočinete si na čerstvém vzduchu, zrelaxujete mysl i tělo. Venku se dá podniknout spousta aktivit od těch fyzicky náročnějších až po ty, při nichž se tolik nezapotíte.

Nadšení budou milovníci sportu všeho druhu. V létě tu můžete běhat, jezdit na kole, hrát golf, chodit po vrcholcích Tater, jezdit na koních a mnoho dalšího. Nechybí ani možnost adrenalinových sportů a zážitků, na něž se nezapomíná do konce života.

Dopřejte si pohodový večer ve wellness

V Tatrách si můžete objednat i wellness pobyt. Celou dovolenou lze pojmout velmi zlehka. Přes den se vydáte na kratší procházku, případně se půjdete povozit na Štrbské pleso, abyste si užili překrásné výhledy, pak zajdete na masáž a do sauny.

V oblasti Tater se nachází řada penzionů i hotelů, jež nabízí wellness pobyty. Stejně tak zde seženete skromnější ubytování v horské kolibě. V každém případě byste ale neměli zapomenout ochutnat zdejší speciality – nemluvíme jenom o haluškách. A co byste řekli třeba na takovou tradiční snídani mezi oblaky na vrcholku Lomnického štítu, kam dojedete pohodlně lanovkou? Ať už vás čeká rodinná dovolená, nebo si chcete užít volné dny s partou přátel, Vysoké Tatry stojí za zvážení.

Realizované s finančnou podporou Ministertva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.