Nakupování čerstvých potravin se vyplácí provádět online

Také vás každý týden straší, když docházejí zásoby potravin a musíte vyrazit do některého z obchodních řetězců na jejich nákup, což může větším rodinám zabrat klidně půl dne? Pak vězte, že to není nezbytně zapotřebí. Albert vám umožňuje výhodné nákupy online s rozvozem zdarma.

Objednávka až domů bez platby za dopravu

Řetězec Albert je všem z vás jistě dobře známý. Ve schránkách svých domovů pravidelně narážíte na Albert aktuální letáky, díky nimž se snadno dozvíte, které zboží je právě v akci, případně ve slevách v řádech až desítek procent. Letáky je samozřejmě možné si prohlédnout také online, což je jistě pro mnohé z vás i praktičtější, protože si je můžete prohlédnout třeba v práci, případně kdekoliv, pakliže jste připojeni k internetu na svém PC, tabletu či chytrém mobilním telefonu.

Rozvoz a online nákup potravin je v podání Albertu zajímavou záležitostí. Když se registrujete, máte možnost využít slevy na první dva nákupy, navíc neplatíte za dopravu.

Albert magazín a recepty

Velmi zajímavou záležitostí je Albert magazín a jeho skvělý obsah. Je dostupný v papírové i online verzi, takže záleží jen na vás, čemu dáte přednost. V magazínu najdete nejen Albert recepty, jejichž kvalita, přehlednost a počet vás jistě uspokojí. Dozvíte se zde spoustu užitečných rad a tipů, které vám pomohou v kuchyni i v celé domácnosti, včetně zahrádky, kde hodláte pěstovat ovoce, zeleninu a další rostliny a plodiny.