Nakupování čerstvých potravin se vyplácí provádět online

Také vás každý týden straší, když docházejí zásoby potravin a musíte vyrazit do některého z obchodních řetězců na jejich nákup, což může větším rodinám zabrat klidně půl dne? Pak vězte, že to není nezbytně zapotřebí. Albert vám umožňuje výhodné nákupy online s rozvozem zdarma.

Objednávka až domů bez platby za dopravu

Řetězec Albert je všem z vás jistě dobře známý. Ve schránkách svých domovů pravidelně narážíte na Albert aktuální letáky, díky nimž se snadno dozvíte, které zboží je právě v akci, případně ve slevách v řádech až desítek procent. Letáky je samozřejmě možné si prohlédnout také online, což je jistě pro mnohé z vás i praktičtější, protože si je můžete prohlédnout třeba v práci, případně kdekoliv, pakliže jste připojeni k internetu na svém PC, tabletu či chytrém mobilním telefonu.

Rozvoz a online nákup potravin je v podání Albertu zajímavou záležitostí. Když se registrujete, máte možnost využít slevy na první dva nákupy, navíc při dosažení určité sumy nákupu neplatíte za dopravu. Výsledkem tak může být fakt, že nakoupíte levněji než tehdy, pakliže byste jeli třeba několik kilometrů vlastním automobilem a utratili zbytečné peníze za palivo, které je dnes navíc extrémně drahé. V e-shopu samozřejmě najdete kompletní nabídku produktů, na něž byste jinak narazili v klasických kamenných pobočkách řetězce.

Albert magazín a recepty

Velmi zajímavou záležitostí je Albert magazín a jeho skvělý obsah. Je dostupný v papírové i online verzi, takže záleží jen na vás, čemu dáte přednost. V magazínu najdete nejen Albert recepty, jejichž kvalita, přehlednost a počet vás jistě uspokojí. Dozvíte se zde spoustu užitečných rad a tipů, které vám pomohou v kuchyni i v celé domácnosti, včetně zahrádky, kde hodláte pěstovat ovoce, zeleninu a další rostliny a plodiny.