Čokoládový kolagen pro zdraví i krásu

Vitamínové doplňky dnes tvoří nezbytnou součást životního stylu lidí, kterým záleží na jejich zdraví. Ne každý si může dovolit hlídat si neustále jídelníček a poměřovat ideální dávky různých vitamínů. Právě proto jsou tu výživové doplňky, kdy pouhá lžíce denně zajistí potřebnou dávku toho nejlepšího.

Čokoládový kolagen chutná a pomáhá

Spousta výrobků ze sféry výživových doplňků zejména dříve moc nechutnala. Není se co divit. Například takový samotný kolagen kdovíjak dobrou chuť nemá. Proto se jej výrobci tohoto sortimentu snaží ochutit tak, aby byl poživatelný. Někdy se ovšem stane, že když se výrobci soustředí na dobrou chuť, omezí složení prospěšných látek, proto pečlivě čtěte složení výrobku. A nyní k samotnému kolagenu. Víte, čím je prospěšný? Má na svědomí mladistvý vzhled. Nemusíte si jej nechat vpravovat do kůže injekcemi, skvěle pomáhá i při vnitřním užití. Kolagen sám o sobě má revitalizační účinky. Tedy obnovující funkce, kdy se jednotlivé buňky našeho těla probouzí a tělo mládne. Přírodní kolagen WoldoHealth má 5-ti složkový protein bez přídavku cukru. Právě tento produkt chutná po čokoládě, takže budete pít něco jako studené kakako nebo shake. Jeho příprava je navíc snadná. Kolagen s čokoládou rozpustíte ve vodě, kokosovém nebo jiném mléce, zamícháte a vypijete. Kdo chce, může jej přidat do smoothie.

Jak pomáhá kolagen?

Zmíněný čistý kolagen pochází ze skotu z Argentiny a představuje tak ideální doplněk pro kůži, vlasy či kosti. Najdete v něm vitamíny C, D, B6, vápník, hořčík a kolagen typu 1, 2 a 3. Produkt navíc neobsahuje aditiva. A pokud se držíte stravy dle pravidel Keto, Paleo, Atkins a Low Carb, můžete si bez obav dát tento cenný nápoj. Díky obsaženým látkám do sebe dostanete potřebné množství živin nejen pro krásu, ale i zdraví a sílu.

Napsat komentář