Botníky z masivu

Botník z masivu

Dřevěné botníky jsou perfektním kusem nábytku do každé předsíně. Botníky z masivu se dají dokonale zkombinovat s vchodovými dveřmi. Vzhledem k tomu, že botník je kus nábytku, který se používá každý den, je důležité klást důraz na odolnost a dlouhodobou životnost. Právě botníky z masivu jsou nejen praktické, ale velmi odolné, protože mají kvalitní provedení.

Typy botníků z masivu

Stejně jako klasické botníky z dřevotřísky nebo lamina mohou být botníky z masivu s poličkami, se šuplíky, případně vyklápěcí. Velmi populární jsou botníky ze smrku nebo borovice, ale dají se koupit kombinované druhy dřeva tak, aby odstín odpovídal přesně vašim požadavkům. Takže i botníky z masivu se mohou lišit designem, barevným odstínem nebo materiálem.

Důvody, proč vybrat botník z masivu

Tím nejzásadnějším je zdravotní nezávadnost. Botníky z masivu neuvolňují žádné nežádoucí látky a jsou velmi doporučované alergikům. Botníky z masivu se jen tak nerozviklají nebo neponičí. Masiv je charakteristický pro svou dlouhověkost a v porovnání s nábytkem z lamina vydrží až desetkrát déle. Údržba botníku z masivu je nenáročná, stačí kvalitní přírodní vosk. V případě, že dojde k poškození botníku, je jednoduché jej lehce přebrousit a znovu navoskovat. Botník z masivu přinese do vašeho domova nenapodobitelnou vůni přírody.

Cena botníků z masivu

V porovnání s botníky z ostatních materiálů je cena vyšší, ale je důležité si uvědomit, že z dlouhodobějšího hlediska je nábytek z masivu levnější. Když se rozhodnete pro botník z masivu, tak je sice prvotní investice vyšší, ale takový botník vám vydrží až desetiletí na rozdíl od botníků z lamina nebo dřevotřísky, které je nutné obměňovat po kratším čase.

Botníky z masivu jsou nadčasovou záležitostí a díky svému přírodnímu vzhledu si zachovává své kouzlo.

Napsat komentář