Botníky z masivu

Jak se vám článek líbil?

Dřevěné botníky jsou perfektním kusem nábytku do každé předsíně. Botníky z masivu se dají dokonale zkombinovat s vchodovými dveřmi. Vzhledem k tomu, že botník je kus nábytku, který se používá každý den, je důležité klást důraz na odolnost a dlouhodobou životnost. Právě botníky z masivu jsou nejen praktické, ale velmi odolné, protože mají kvalitní provedení.

Typy botníků z masivu

Stejně jako klasické botníky z dřevotřísky nebo lamina mohou být botníky z masivu s poličkami, se šuplíky, případně vyklápěcí. Velmi populární jsou botníky ze smrku nebo borovice, ale dají se koupit kombinované druhy dřeva tak, aby odstín odpovídal přesně vašim požadavkům. Takže i botníky z masivu se mohou lišit designem, barevným odstínem nebo materiálem.

Důvody, proč vybrat botník z masivu

Tím nejzásadnějším je zdravotní nezávadnost. Botníky z masivu neuvolňují žádné nežádoucí látky a jsou velmi doporučované alergikům. Botníky z masivu se jen tak nerozviklají nebo neponičí. Masiv je charakteristický pro svou dlouhověkost a v porovnání s nábytkem z lamina vydrží až desetkrát déle. Údržba botníku z masivu je nenáročná, stačí kvalitní přírodní vosk. V případě, že dojde k poškození botníku, je jednoduché jej lehce přebrousit a znovu navoskovat. Botník z masivu přinese do vašeho domova nenapodobitelnou vůni přírody.

Cena botníků z masivu

V porovnání s botníky z ostatních materiálů je cena vyšší, ale je důležité si uvědomit, že z dlouhodobějšího hlediska je nábytek z masivu levnější. Když se rozhodnete pro botník z masivu, tak je sice prvotní investice vyšší, ale takový botník vám vydrží až desetiletí na rozdíl od botníků z lamina nebo dřevotřísky, které je nutné obměňovat po kratším čase.

Botníky z masivu jsou nadčasovou záležitostí a díky svému přírodnímu vzhledu si zachovává své kouzlo.

Zorka Horká

Ahoj, jmenuji se Zorka. Už pár let mě baví psát. Ráda píšu na jakékoliv téma. Nejvíce mě baví sledovat nové trendy v bydlení a technologiích. Studuju jako vizážistka v Praze, kde bydlím od roku 2010.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *