Dejte své jízdě na kole styl – cyklo oblečení může vypadat jinak

Koupit si rádoby profi cyklo oblečení dnes není problém. Jenomže možná jste si v mé větě všimli právě toho slova „rádoby“. Horší už je totiž vyznat se v tom, zdali jde skutečně o cyklo dres z funkčního materiálu, ve vhodném střihu, ale i v moderním designu. Hranice mezi módou a kýčem je totiž velice úzká. Pojďte sáhnout po opravdové špičce – cyklo dres na kolo Café du cycliste je skutečná světová špička.

Vsaďte na profi cyklo oblečení se stylem

Kdo na kolo vyráží pravidelně, absolvuje navíc i delší a náročnější trasy, ten si s běžným sportovním oblečením nevystačí. Profesionální cyklo oblečení umí nabídnout pohodlí při jízdě a zlepší výkon. V lidské řeči řečeno – nebolí vás zadek díky vycpávkám na kalhotách, méně se potíte díky funkčním materiálům, není vám teplo ani zima… A dokonce, pokud sáhnete po merino materiálu, nemusíte ani být cítit potem poté, co cyklistický dres na kolo ze sebe nesundáte třeba tři dny. Protože právě takové vlastnosti umí dát merino vlna cyklo oblečení.

Stavte se ve VELOKLASIK

Cyklodresy s těmito vlastnostmi najdete v malém cyklo krámku u modřanské cyklostezky v Praze – ve VELOKLASIK. Jestli jste z Prahy, zastavte se. Nemusíte nic kupovat. Přijďte třeba jen nasát atmosféru krámku, kteří založili milovníci „jedné stopy“. Dát si kávu, či se spolu podívat na cyklistické přenosy v televizi. Když dorazíte ve čtvrtek na večer, přijeďte na kole. To se z krámku vždy s partou nadšenců a zákazníky vyráží na malou cyklotoulku.

VELOKLASIK ve svém kamenném krámku, ale i na internetu, prodává dámské a pánské cyklodresy na kolo od francouzské firmy Café du cycliste. Jde o krásné, elegantní a funkční prémiové oblečení na kolo, které sice je ve vyšší cenové kategorii, ale rozhodně nabídne více než dresy, které se jako vhodné oblečení na kolo pouze tváří. Kterýkoliv dámský a pánský cyklo dres navíc vypadá velice stylově a plní heslo, které si VELOKLASIK dal: dát cyklistice styl.

Cyklodresy Café du cycliste

Kolekce dresů Café du cycliste v nabídce VELOKLASIK obsahuje jak lehce závodní, tak cykloturistické dresy hlavně pro bikepacking, kde mají hlavní slovo již zmíněné dresy s příměsí vlny merino. Bikepacking je stále oblíbenějším a více než sport je to životní styl. Prostě si pravidelně vyrážíte na kolo, jen tak, na lehko, bez zbytečné zátěže. A k tomu se samozřejmě hodí cyklodres, který umí regulovat tělesnou teplotu a nesmrdí, ani když si jej tři dny nepřevlečete.