Bez jakých programů se v kanceláři neobejdete a kde je sehnat výhodně?

Založili jste nedávno vlastní startup a dáváte dohromady list potřebného softwaru? Pak se v žádném případě neobejdete bez naprostých základů – Microsoft Office programy. Jaké z nich potřebujete a kde je pořídíte za hubičku?

Kompletní balík pro podnikatele

Nikomu z vás pravděpodobně nemusíme představovat nejznámější programy ze série Microsoft Office – Excel, Word a PowerPoint. Všichni víme, co dělají, jak fungují a k čemu jsou dobré.

V rámci všech nejoblíbenějších balíčků (Office 2016 / Office 2019 / Office 2021) však obdržíte i celou řadu dalších šikovných aplikací. Ty vám značně usnadní celé podnikání.

Jasným příkladem je třeba Outlook. Tento program vám umožní snadné spravování e-mailové komunikace, kontaktů na klienty, a dokonce vás bude sám od sebe upozorňovat na důležité události (poslání e-mailu klientům, schůzka a podobně).

Žádný startup se neobejde ani bez vytváření marketingových materiálů. K tomuto účelu použijte Publisher. S jeho pomocí hravě vytvoříte brožury, letáky i newslettery pro potenciální zákazníky.

Začínáte získávat první zakázky? Pak zadávejte veškerá data do aplikace Access. Ta je velmi šikovným pomocníkem pro vytváření a správu databází, analýzu dat i třídění zákaznických informací.

Kupte celou sadu levně

Balíčky Office nabízí 7–8 (záleží na konkrétní variantě) neustále inovovaných aplikací pro snadnější podnikání. Kde je objednáte pouhým kliknutím myši a levně?

Rozklikněte si webové stránky oblíbeného e-shopu pod odkazy nahoře. Dostanete se do prostředí dostupnysoftware.cz, kde si v mžiku nakoupíte požadované licence. Po jejich koupi ihned získáte aktivační kód a budete si moci nainstalovat všechny aplikace ze sady Office. A co víc, potěší vás jedny z nejnižších cen na českém trhu.