3 hlavní důvody pro pořízení repasovaného počítače do účtárny

repasovaný počítač

Potřebujete vybavit vaše kanceláře kvalitními počítači? Pak přece nutně nemusíte ihned mířit do prodejny s novými modely, které jsou většinou předražené. Jejich výkon s cenou absolutně nekoresponduje. Počítejte s tím, že účetní systémy ani běžné kancelářské činnosti nevyžadují žádná extra výkonná zařízení s externími grafickými kartami a dalším velmi výkonným hardwarem. Bohatě vám postačí repasované počítače. Právě na 3 hlavní důvody pro jejich pořízení se podíváme podrobně v tomto článku.

V hlavní roli cena

Víte, na kolik vyjde pořízení repasovaného PC? Vejdete se bez problémů do pouhých 5000 korun! Když se podíváte na ceny běžných počítačů, zřejmě zjistíte, že startují někde okolo 8000 korun. To už je poměrně solidní rozdíl. Navíc se nemohou ani náhodou pochlubit konfigurací, jíž disponují repasované počítače.

Vysoce kvalitní zařízení

Možná si říkáte, že staré počítače toho nemohou moc vydržet. Omyl! Jedná se většinou o vrcholné modely těch nejznámějších značek, jako jsou HP, Lenovo, Fujistu či DELL a mnohé jiné. Pochází z prémiových řad, které spousty firem nakupují. Po nějakých 3 až 5 letech kompletně arsenál této techniky mění a nakupují novou. Počítače si prohlédnou odborníci a ty nefunkční jsou zlikvidovány. Většina se ovšem vyznačuje stálou kvalitou a tato PC jsou repasována.

Optimální řešení pro EET

Potřebujete mít spolehlivé stroje pro EET a pokladní systémy? Pak není problém vsadit právě na repas. Především modely s dotykovou obrazovkou jsou absolutně dostačující. Účtenky nebude problém tisknout na standardní tiskárně v klasickém formátu. Software pro EET dnes můžete získat v základní podobě i zcela zdarma, případně budete platit nějaký měsíční paušální poplatek. A kde takováto repasovaná PC nakupovat? V eshopu LevnaPC, jehož nabídka čítá spousty modelů prémiových řad.

Napsat komentář