Žádné rozmary počasí nepřekazí plány k uspořádání zahradní akce. Stačí mít po ruce party stan

Venku se začíná oteplovat a mnozí z vás se už jistě těší na to, až budou moci na své zahradě u domu udělat posezení s pohoštěním pro své přátele a širší členy rodiny. Aby vaše plány nemohlo narušit špatné počasí, je dobré se důkladně připravit. Nemáte-li na zahradě krytý altán, potažmo jiný vhodný přístřešek, stačí si pořídit klasický party stan a máte po starostech.

S party stanem se nenadřete

Postavit si na zahradě party stan je otázkou maximálně pár desítek minut. Hravě to zvládnou i méně zruční jedinci. K výstavbě party stanu je zapotřebí zhruba 2 – 3 osob. Běžné party stany mají jednoduchou konstrukci, povětšinou z ocelových tyčí. Podle návodu od výrobce je vzájemně propojíte a na závěr pokryjete plachtou.

Kvalitní party stan má mít ideálně opláštění nejen na střeše, ale po celém obvodu, aby mohl chránit osoby a věci uvnitř v okamžiku, kdy se venku zhorší počasí a začne pršet, případně foukat silný vítr. V bytelném stanu najdete vhodné zázemí pro přípravu jídel, stolování a posezení, aniž by na vás padaly dešťové kapky.

Konstrukce z hliníku – precizní a skladné řešení

Party stan se dá pořídit nejen s ocelovou, ale rovněž s hliníkovou konstrukcí. Ta je o dost lehčí, což ještě více usnadňuje výstavbu stanu a jeho následné bourání, ale také skladování a převoz. Složený party stan se vám bez problémů vejde do kůlny, garáže či někam do kouta místnosti v domě, po použití jej přitom jen stačí důkladně očistit a nechat vyschnout jeho plachty.

Party stan není jediným řešením. Velmi užitečný je také podobně tvarovaný reklamní stánek, respektive prodejní stánek. Ten se vám bude hodit, chcete-li například prezentovat firemní produkty a služby na trzích a dalších veřejných akcích.

Další možnosti využití party stanů

S party stanem neriskujete, že budete muset zrušit akci v daném termínu z důvodu nepřízně počasí, pokud tedy zrovna nepřijde nějaká vichřice, záplavy apod. Party stany jsou skvělým řešením pro svatby, oslavy, firemní a kulturní akce soukromého i veřejného charakteru. Tento typ přístřešku je levný, vyjde vás maximálně na pár tisíc korun, takže s jeho nákupem asi většina z vás nebude mít problém.