Zadávejte tisk moderně – tiskárna JustPrint funguje online

Potřebujte tisk vizitek nebo letáků? U JustPrint zadáte tisk online. Nemusíte do tiskárny se zakázkou ani pro ni.

Časy, kdy se muselo kvůli vytištění pár letáků několikrát do tiskárny, jsou dávno pryč. Moderní ostravská tiskárna JustPrint nabízí levný tisk a kompletní služby online. Zakázku zašlete klidně z Aše, nebo třeba ze Slovenska. Firma vám vše vytiskne a hotovou zakázku k vám doručí pomocí zásilkové služby.

Levný tisk v top kvalitě

JustPrint tiskne levně, ale kvalitně. Ve firmě lze poptávat tisk vizitek, letáků, plakátů, katalogů, bloků, psacích podložek, obálek, hlavičkových papírů, složek i pohlednic. Tiskárna potiskne reklamní tašky, ale i reklamní bannery – jednostranné či oboustranné. Firma tiskne na různé druhy papírů, fólií i na síťovinu. U společnosti si však máte možnost nechat vyrobit i razítka.

Potřebujete vizitky? V JustPrint je umí

Kvalitní vizitky nejsou vždy samozřejmostí. Ne každá tiskárna je skutečně umí. Dnes, v digitální době, se přitom na jejich kvalitu dbá ještě více než dříve. Zatímco v minulosti byly spíše informačním korporátním médiem, dnes staví na image. Moderní vizitky bývají skoupé na informace a množství textu, na druhou stranu jsou ale bohaté na design a luxus svého provedení.

Moderní trend chápou i v JustPrint. V nabídce nechybí klasické vizitkové formáty 85×55 mm a 90×50 mm. Ale v případě zájmu lze domluvit i zcela specifický formát. Běžné formáty je možné vyrobit se zaoblenými rohy či bez nich, některé materiály lze opatřit další povrchovou úpravou. Firma tiskne vizitky na zajímavé portfolio vizitkových papírů, mezi nimiž nechybí ani moderní a dnes tak žádané eko papíry. Není problém vytisknout rovněž oboustranné vizitky.

TIP: Kalkulace: vizitky online justprint.cz

Nepodceňujte tisk

Tisk a tištěné materiály mají smysl i v dnešní online době. Vaše corporate identity vynikne nejlépe právě na různých tiskovinách. Vždy se najde příležitost, kdy se jimi můžete pochlubit. Mnohdy bývají tou nejlevnější a nejúčinnější reklamou.