Pojďte s dobou, zařiďte si virtuální kancelář

Kancelářská práce na stříbrném PC a mobilu

Svět kolem nás se postupně mění a spolu s ním i podnikání. Velmi oblíbenou novinkou jsou například virtuální kanceláře. Čím dál více podnikatelů už totiž nepotřebuje žádné fyzické sídlo, mohou pracovat z obývacího pokoje, kavárny nebo druhého konce planety.

Povolání, která tohle umožňují, je spousta. Kralují jim IT pozice, ovšem objevíte jich mnohem více. Proč byste v takovém případě měli platit za kancelář, když ji stejně nepotřebujete? Trh vám vychází vstříc, skvělé řešení představuje virtuální kancelář.

Virtuální sídlo můžete mít na prestižní adrese

Často se setkáte také s pojmem virtuální sídlo. Jde o to, že firma má na nějaké adrese zapsané sídlo, ale ve skutečnosti se tam její zaměstnanci vůbec nepohybují. Pracují z domova nebo odjinud, sídlo jim slouží pouze jako formalita, případně jako kontaktní místo pro zákazníky. Pokud si totiž zařídíte virtuální sídlo u slušné společnosti, získáte spolu s ním i sekretářku, která na vás přesměruje všechny, kdo by vás tady hledali, a přebere vám poštu.

Můžete si tak za pár stovek zařídit sídlo firmy Praha. S adresou z centra uděláte dobrý dojem na zákazníky, přitom moc neutratíte. Jde o oboustranně výhodnou službu.

Virtuální kancelář lze mít po dohodě k dispozici

Jenže co až se zákazník dozví, že ve skutečnosti pracujete z obývacího pokoje? Kam ho pozvete, když bude chtít přijít na schůzku? Přesně k tomu slouží virtuální kancelář Praha. Spolu s virtuálním sídlem si můžete zřídit i kancelář. Budete ji používat prostě tehdy, když bude potřeba. Neplatí se žádný měsíční paušál, platíte jen hodiny, kdy ji doopravdy využíváte. Zákazník se vlastně ani nemusí dozvědět, že na dané adrese máte virtuální sídlo a ve skutečnosti tam nepobýváte. Vezmete ho do reprezentativní kanceláře na dané adrese a je vyřešeno.

Až si tedy budete zařizovat virtuální sídlo firmy, nezapomeňte si zjistit, zda daná firma nabízí i kanceláře k příležitostnému využití. Jestliže se vám nechce pátrat, zkuste to u Kancelářského centra Praha.