Business portrét Praha nabízí profesionální focení pro firmy

V podnikatelském světě je velice důležité myslet i na tak malé detaily, jako jsou firemní fotografie, ať už na různých propagačních materiálech, nebo webových stránkách. Pokud chcete v očích zákazníků, potenciálních zaměstnanců, ale i obchodních partnerů působit profesionálně, bez business portrétů se rozhodně neobejdete.

Vystupte z davu. Zapomeňte na nudné focení, jehož výsledkem jsou jednotvárné fotografie, které ničím nezaujmou. Obraťte se na společnost Business portrét Praha, která vám dokáže vytvořit snímky, s nimiž se můžete pochlubit i na sociálních sítích, jako je LinkedIn, v životopise a podobně.

Náhledy máte do tří dnů

Profesionální fotografické studio se snaží svým zákazníkům vyhovět, přičemž poskytuje náhledy do tří dnů od data focení. Do pěti dnů potom máte k dispozici všechny upravené fotografie, jež si sami vyberete.

Business portrét, nebo headshot?

Setkáte se s dvěma pojmy, a to business portrétem a takzvaným business headshotem. Zásadní rozdíl je v tom, co všechno snímek zachycuje. V prvním případě je focena celá postava, respektive její část, zatímco v tom druhém pouze hlava. Business headshot je ideální volbou pro profesní sociální síť LinkedIn či do elektronického a tištěného životopisu. Business portrét se zase bude vyjímat na webových stránkách, v odborných časopisech u článků a dalších materiálech.

Pokud si v této oblasti nevíte vůbec rady, nevadí, protože vám fotografové dokážou poradit a vybrat správný způsob focení, aby vyhovoval vašim potřebám.

U výše uvedené firmy si vyberete jeden z nabízených balíčků, případně se můžete zeptat na individuální focení. Základní balíčky vás vyjdou na 990 korun, kompletní balíček (headshot i portrét dohromady) na 1 500 korun.

Tak neváhejte a objednejte si firemní focení od špiček v oboru.

Metapopisek: Chcete mít profesionální fotky na svůj web i sociální sítě? Business portrét Praha vás i vaše zaměstnance dokáže zachytit nevšedně, elegantně, a přitom zajímavě.