Velkoobchody s oblečením vám pomohou ušetřit

Rodina bude asi těžko nakupovat oblečení ve velkoobchodě, nicméně spousta spolků a organizací to udělat může. Sportovní kluby, zájmové organizace, školy, firmy. Těch, kdo čas od času potřebují nakoupit ve velkém, je spousta.

Právě těm nejlépe poslouží velkoobchody s oblečením. Nabízí velký výběr, sortiment mají skladem ve velkém množství, a především pomohou ušetřit. Nakupovat ve velkém se vždycky vyplatí.

Zkuste brněnský velkoobchod Xfer

Také brněnská společnost Xfer patří mezi velkoobchody – oblečení však nabízí i online, a tak nemusíte být přímo z Brna či okolí, abyste od nich mohli nakupovat. Kdo to však má blízko, ten se může stavit do prodejny a osobně si prohlédnout materiály i střihy oblečení.

Xfer prodává kvalitní textil vlastní značky Xfer, španělského výrobce ROLY a také CoFEE. V jejich sortimentu najdete klasická trička, polokošile, mikiny, ale i čepice, tašky, bundy a vesty či sportovní a pracovní oblečení. Díky tomu zde mohou nakoupit opravdu všichni od sportovních týmů přes školy až po firmy hledající oblečení pro zaměstnance.

Xfer zařídí i potisk textilu

Když se kupuje oblečení ve velkém, je často žádoucí, aby bylo opatřeno nějakým logem či nápisem. Nemusíte si potisk shánět jinde, i tohle dokáže Xfer zařídit. Nabízí potisky ve vysoké kvalitě formou digitálního potisku, nažehlování či sítotisku. Další možností jsou také výšivky. Stačí poslat grafické podklady v křivkách nebo se domluvit, aby vám je zpracovali.

I velkoobchody mají výprodeje

V neposlední řadě musíme zmínit, že Xfer má prakticky neustále výprodeje. Na jejich webu se dozvíte, co je aktuálně ve slevě. Jestliže tedy nepotřebujete nic speciálního a konkrétního, možná si vyberete právě mezi tímto zbožím a ušetříte ještě víc. Ceny na webu nejsou veřejně vidět, musíte se nejdříve registrovat. Poštovné je zdarma při nákupu nad 5 000 Kč.