Kde hledat servis notebooků v Brně?

Všichni je používáme, ale málokdo z nás by si troufl na jejich opravu. Počítače a notebooky jsou součástí běžných životů, nicméně jakmile dojde na viry, rozbitý displej či nefunkční nabíjení, patří do rukou odborníků. Kde hledat odbornou pomoc v Brně?

Pro Brno servisování ntb si můžete vybrat z několika servisů. Některé si na profesionální pouze hrají, u dalších si na opravu dlouho počkáte, jinde vás nepříjemně překvapí vysoké ceny. Velmi dobře si ve všech těchto kritériích vede FopaNET, malý servis na ulici Hybešova nedaleko hlavního nádraží.

Odneste si opravený notebook třeba ten samý den

Co zákazníky zajímá nejvíce, je rychlost. Nikdo nechce být dlouho bez notebooku či počítače který potřebuje ke studiu nebo práci. Proto je prvotním cílem FopaNET vyřídit každou zakázku co nejrychleji. Většinou se to daří během jednoho pracovního dne. Výjimkou jsou případy, kdy se musí objednávat nějaký specifický díl. I tak se oprava protahuje maximálně na 3 dny.

Data zálohovat nemusíte

Do opravny chodí lidé s různými potížemi. Některé bývají hardwarového charakteru, jako například vyčištění od prachu, nanesení nových termoplastů na CPU a GPU apod. Jiné se týkají softwaru – odvirování, softwarové vyčištění, instalace operačního systému. U hardwarových se vůbec nemusíte bát o svá data, v servisu FopaNET však ani u těch softwarových. Pokud to situace vyžaduje, data jsou vždy zálohována. Klient dostane notebook s veškerými daty, s nimiž ho přinesl do opravy.

Do servisu se chodí i bez vážných závad

Stejně jako automobil si i váš notebook čas od času zaslouží odbornou prohlídku. Nemusíte mít zrovna nějaký závažný problém, abyste se vydali do servisu. Čas od času je dobré notebook nechat vyčistit od prachu a také od veškerého softwarového nepořádku, který jste nashromáždili během používání. I s tím vám ve FopaNET pomohou. Více informací včetně cen nejčastějších oprav najdete na https://www.fopanet.cz/.