Termohrnek, zmrzlinovač a rýžovar: Kuchyňský trojlístek od Tescoma

Ráno, oběd, večeře, pohodové odpoledne. Každý den máme nespočet příležitostí, kdy nám kuchyňské pomůcky mohou zjednodušit život. Ať už jde o rychlou snídani na cestách, přípravu oběda, odpolední odměnu ve formě domácí zmrzliny nebo pohodový večer s perfektně uvařenou rýží. S touto trojicí kuchyňských pomocníků od Tescoma to vše zvládnete s přehledem a elegancí.

Termohrnek Tescoma – Vaše horké nápoje vždy při ruce

Ráno je období, kdy spěcháme, aby nás nic nezastavilo na cestě do práce, do školy nebo na schůzku. Ale co takhle zastavit se na moment, nadechnout se a vychutnat si oblíbený horký nápoj? S termohrnkem Constant od Tescoma to bude hračka. Je ideální pro všechny, kdo si chtějí dopřát chvíli klidu a vychutnat si svůj oblíbený nápoj, ať už kávu, čaj nebo horkou čokoládu, kdykoliv během dne.

Díky své konstrukci udrží nápoj dlouho teplý. Je vyroben z nerezové oceli, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Jeho elegantní a moderní design se hodí ke každému stylu. Ať už máte minimalistický, moderní nebo tradiční vkus, termohrnkem Constant uděláte vždy dojem.

Zmrzlinovač Tescoma – Domácí zmrzlina kdykoli budete chtít

Představte si horký letní den, kdy slunce svítí a teplota stoupá. Co by mohlo být lepší než osvěžující, domácí zmrzlina? S elektrickým zmrzlinovačem Grandchef od Tescoma si můžete připravit domácí zmrzlinu kdykoli budete chtít. Tento přístroj je jednoduchý na obsluhu a díky své kompaktní velikosti se vejde do každé kuchyně.

A co je na tom nejlepší? Můžete experimentovat se svými vlastními přísadami a vytvořit tak zmrzlinu přesně podle svých představ. Chcete zmrzlinu s jahodami a mátou? Nebo raději s čokoládou a ořechy? Možnosti jsou nekonečné.

Rýžovar Tescoma – Rýže dokonale uvařená každým pokusem

Ať už připravujete oběd nebo večeři, rýže je často základní součástí mnoha jídel. Ale její příprava může být někdy trochu ošidná. Elektrický rýžovar Grandchef od společnosti Tescoma je řešením.

Umožňuje vám uvařit rýži dokonale každým pokusem, aniž byste museli neustále sledovat hrnec. Rýžovar se postará o vše za vás, takže můžete věnovat svůj čas jiným činnostem. Ať už jde o přípravu hlavního jídla, zábavu s dětmi nebo relaxaci po náročném dni.

Závěr

Kuchyňské pomůcky od Tescoma – termohrnek Constant, zmrzlinovač Grandchef a rýžovar Grandchef – jsou skvělými pomocníky, které vám usnadní každodenní život. Navštivte web Tescoma.cz a objevte tyto a mnoho dalších kuchyňských pomůcek, které vám umožní plně se soustředit na vaření a užívat si každý okamžik strávený v kuchyni.