Proč je důležité v ordinacích používat papírové ručníky a další hygienické pomůcky tohoto typu?

Zajištění vysoké úrovně hygieny je v ordinacích klíčová k tomu, aby se předcházelo riziku množení patogenů. Tomu zabrání použití papírových ručníků.

Hygiena je v ordinacích důležitá

Ordinace a ambulance představují prostor, kde hrozí množení patogenů, jako jsou bakterie a viry. Proto se lékaři a zdravotní personál chrání pravidelným mytím rukou. Za jednu směnu si zdravotní personál myje ruce až stokrát.

Otázkou zůstává, jak si ruce po důkladném mytí sušit. Ideální variantou se jeví papírové skládané ručníky. Použití těchto jednorázových papírových ručníků se zajišťuje maximální hygiena rukou a také se zamezuje množení bakterií v oblasti umývárny.

Zajistěte v ordinaci vysokou úroveň komfortu

Pro udržení vysoké úrovně hygieny můžeme doporučit papírové ručníky Papernet. Vyrábějí se v několika variantách. A protože je zdravotní personál vystaven neustálému mytí rukou, doporučujeme použití papírových ručníků z materiálu Tissue.

Tento materiál je vysoce kvalitní a příjemný na dotek. Vyniká vysokou savostí. Díky tomu představuje menší spotřebu papírových ručníků. Tak se zabrání nepřiměřenému plýtvání a úspoře financí. Ekonomičtější jednovrstvé varianty jsou pak skvělou volbou nejen do ambulancí, ale také na veřejné toalety ve vašem zdravotnickém zařízení.

I další papírové hygienické pomůcky zajišťují správnou hygienu

Použití dalších papírových hygienických pomůcek pomáhá k udržení vysoké úrovně hygieny v ordinacích. Dobrou volbou jsou například jednorázové papírové podložky na vyšetřovací lůžka. Tyto podložky lze velmi snadno vyměnit a denně ekologicky zlikvidovat.

Podložky na vyšetřovací lůžka jsou vyrobené z kvalitní dvouvrstvé celulózy, která je dobře savá a příjemná na dotyk. Navíc je neutrální k pokožce a sliznicím. Jde tedy o ekologicky šetrný výrobek. Každá role je perforovaná, proto se může jednoduše odtrhnout pouze požadovaný rozměr dle délky vyšetřovacího lůžka. Role je také hygienicky balená ve folii.