Světem hýbá životní styl Zero Waste!

Kdo se zabývá ekologií a svým chováním napomáhá lepšímu a zdravějšímu životu, zajisté ví, co znamená sousloví Zero Waste. Kdo neví, ale zaujal ho dnešní moderní trend, rádi vysvětlíme, že se defacto jedná o Nulový odpad. S ohledem na tuto skutečnost spotřebitelé zpracovávají všechny potraviny, které nakoupí, nedochází k zbytečným odpadům a nezahlcují nezodpovědným chováním stále se rozšiřující skládky.

Buďte in a žijte zdravý eko styl bez odpadů!

Není to tak složité, jak se může na první pohled zdát. Nakupujte jen tolik, co spotřebujete. Věnujte pozornost potravinám s krátkou trvanlivostí, zvláště ovoci a zelenině. A když už se blíží jejich spotřeba a jejich vzhled není již atraktivní, vždy je můžete upotřebit například ve formě zdravého smoothie! Dobrým pomocníkem vám bude tyčový mixér. Je vhodnější, než klasický stolní mixér, se kterým mají hospodyňky více práce při mytí i skladování.

Nicméně tyčový mixér můžete mít vždy po ruce v šuplíku pod pracovní deskou. Práce s ním je rychlá, bezpečná a radost pohledět na výsledné dílo. Zvláště chuťové pohárky a eko životní styl vám dají jedničku na vysvědčení za péči o zdraví rodiny.

Nedokonalé ovoce a zelenina? Žádný problém!

Tyčový mixér upotřebíte zvláště v nadcházejícím období, kdy jsou k dostání na trhu i v obchodech nedokonalé sezónní potraviny. Obchodníci již přišli na to, že i tyto potraviny mohou nabídnout zákazníkům za zvýhodněnou cenu. Ovoce a zelenina mohou být různě zakroucené, ba i hrbolaté, ale na jejich chuti to přece nic nemění! Dříve se tyto produkty ani do prodeje nedostávaly, jenže díky uvědomělému chování obchodníků i zákazníků, jsou dnes naopak i vyhledávané. Nedochází tak ke zbytečnému plýtvání potravinami.

A navíc šikovné hospodyňky zvládnou i z ovoce a zeleniny, které nevypadají jako adepti na soutěž krásy, díky tyčovému mixéru, uchystat báječnou pochoutku pro celou rodinu.