Originální vodní sporty, které stojí za zkoušku!

Znáte paddleboard? S tímto prknem jste se pravděpodobně už setkali, protože jich je každoročně plná každá přehrada, řeka i moře. Ale znáte třeba podvodní kolo nebo podvodní skútr? Pojďte se podívat na výběr těch nejlepších (pod)vodních aktivit!

Paddleboard spojuje zábavu se skvělými zdravotními benefity

Prkno paddleboard spojuje to nejlepší ze všech oblíbených vodních sportů. Je super pro začátečníky, kteří si mohou na prkně vychutnat chvilku relaxu v leže při pádlování rukama, ale i pro zastánce extrémních sportů, kteří si na něm mohou sjet divočejší peřeje. Rodinný paddleboard zase poskytne zábavu i odpočinek celé rodině.

A to zdaleka nejsou všechny jeho výhody.

Při jízdě na paddleboardu posílíte:

· lýtkové svaly,

· zádové svaly,

· břišní svaly,

· a také všechny svaly na rukou.

Nebaví vás posilovna? Užijte si léto na vodě a hravě se dostanete do své vysněné formy!

Podvodní skútr jako pomůcka nejen pro začínající potápěče

Podvodní skútr je trochu speciální hračka, skvělá nejen pro milovníky šnorchlování. Skvěle se hodí pro každého, koho potápění láká, ale zpět ho drží moudrý respekt.

Pokud se řadíte k (polo)profesionálním potápěčům, s vodním skútrem můžete svět pod hladinou prozkoumat mnohem podrobněji. Dostanete se do větší hloubky a současně budete ve větším bezpečí.

Začínajícím potápěčům zase dodá pocit jistoty a první krůčky pod vodou výrazně usnadní.

A co podvodní kolo?

Podvodní kolo se od podvodního skútru liší stejně jako jejich klasické silniční varianty. Kde vás vodní skútr táhne, tam na kole musíte šlapat. Tím se hodí spíše pro zkušenější potápěče, kteří chtějí dodat svému potápění ještě krapet oživení.

Vodní sporty táhnou – nechte se jimi zlákat i vy

Vodní sporty jsou v letních měsících jasnou volbou. Pokud se jim vyhýbáte, přicházíte o spoustu zábavy. Zkuste si letošní sezónu zpestřit a k vodě si přibalit i sportovní pomůcky. Nebojte se experimentovat. Na vodě to jde téměř samo!