Stěhujete se? Van2GO půjčuje dodávky už od 1 hodiny

Stěhování je vždycky boj. Dost vám ho dokážou usnadnit profesionální stěhovací služby, ale kdo z nás si může dovolit za ně vyhazovat peníze? Pokud máte dost šikovných rukou, určitě by postačilo sehnat dodávku a věci si odnosit. Jenže ani ta není levnou záležitostí.

U většiny společností nabízejících pronájem dodávky Praha si vůz musíte vzít minimálně na jeden den. A to už se nebavíme o pár stovkách, ale spíš o částce kolem tisícovky. V té samozřejmě nejsou zahrnuté pohonné hmoty, ty si platíte extra. Neházejte však flintu do žita, jde to i jinak.

U Van2GO si půjčíte dodávku klidně i na hodinu

Za hodinu samozřejmě nic moc nestihnete, ale jde o princip. Půjčovna dodávek Praha s názvem Van2GO se nesnaží vydělávat na tom, že si diktuje minimální dobu zapůjčení. Vůz si půjčíte skutečně jen na tak dlouhou dobu, na jak dlouhou ho potřebujete. Dalším plusem je nonstop otevírací doba půjčovny. Nikdo vám nebude bránit pracovat dlouho do noci. Nemusíte platit pronájem až do dalšího dne, dodávku vrátíte klidně v deset večer.

Nabídka postačí na skromné i větší stěhování

Van2GO nemá v nabídce desítky vozidel, avšak má od každého druhu něco. Malou dodávkou je Opel Vivaro Van, ten je na stěhování poměrně málo prostorný. Lepší už je OPEL Movano L3H2. Ti, kdo mají více věcí, si mohou pronajmout valník OPEL Movano s rozměry nákladového prostoru 4,8 × 2 × 2,3 m. Všechna vozidla v nabídce mají do 3,5 tuny a je možné je řídit s řidičským průkazem skupiny B.

Svou dodávku si rezervujete online

Plánujete stěhování příští víkend nebo až za měsíc? Čím dříve si dodávku rezervujete, tím vyšší je šance, že zrovna ve vámi požadovaném termínu a času bude k dispozici. Rezervace vozidla probíhá online, přes rezervační systém přímo vidíte, zda je k dispozici. Samotné předání už je pak jen velmi rychlá formalita. Pro dodávku si můžete přijet vlastním autem a nechat ho v autopůjčovně bezplatně zaparkované.