Stavíte? Nekupujte vybavení, půjčte si ho!

Když si necháte postavit dům na klíč, nebo si budete na všechny úkony zvát firmu, nemusíte žádné vybavení řešit. Všichni dělníci si potřebné věci přinesou s sebou. Jiná je však situace, pokud se do stavby pustíte na vlastní pěst. Budete zírat, co všechno je vlastně potřeba. Míchačka je teprve začátek.

Nákup stavebního vybavení se prodraží, obzvlášť pokud kupujete nové. Většina dražších věcí se sice dá sehnat v bazarové variantě, potom je můžete zase poslat dál, ale vyplatí se to? Alternativou je pronájem. Například firma Boels Česká republika s.r.o. nabízí pronájem lešení, minirypadel, žebříků, čerpadel, rozbrušovacích pil a mnohého dalšího.

Pracujte s moderním nářadím

Proč si vybavení raději půjčit než koupit nějaké bazarové? Zejména kvůli tomu, že v půjčovně vám nabídnou nové nářadí. Do rukou se vám dostanou jen kousky v dobrém stavu, vždy nejnovější stroje těch nejlepších značek. Jsou pečlivě udržované, pro půjčovnu by byla ostuda nabízet zboží ve špatném stavu.

Využijte pobočky po celé ČR

Firma Boels nepůsobí pouze v ČR, ale i v okolních státech. Poboček má spoustu po celé republice, takže nebudete mít problém najít nějakou i ve vašem okolí. Tam si požadovaný stroj převezmete a na stejné místo ho rovněž vrátíte. Některé stroje jsou dodávány s návodem, vždycky se můžete zeptat zaměstnance, od něhož budete vybavení přebírat. Pro některé vybavení navíc na webu Boels.cz najdete přímo instruktážní videa. Případně je možné pátrat na internetu, například návod na použití míchačky najdete poměrně snadno.

Půjčte si třeba minirypadlo

Boels půjčuje celou řadu vybavení od menších pomocníků až po velké stroje. Funguje také jako půjčovna minirypadel. Na výběr jsou kolová i pásová rypadla, otočná, konvenční. Výběr je poměrně bohatý a ceny slušné. Minirypadla se půjčují nejméně na jeden den, přičemž pokud si je rezervujete dnes do 15:00, hned další den si je můžete vyzvednout.